Home Technologia Diamentowy wisiorek Destroy Lonely’ego wylądował na eBayu za 50 tys. dolarów

Diamentowy wisiorek Destroy Lonely’ego wylądował na eBayu za 50 tys. dolarów

5
0


Zniszcz samotność niedawno zgubił swój diamentowy wisiorek, który spadł mu z ręki podczas występu za granicą. Kilka dni później trafił on na eBay.

Raper zgubił swój odwrócony krzyż podczas występu w Rolling Loud EU w sobotę (6 lipca). Niedługo potem bystrzy fani dostrzegli go na stronie internetowej, gdzie został wystawiony za 50 tys. dolarów „lub najlepszą ofertę” z 4 dolarami wysyłki.

Element został opublikowany przez użytkownika o nicku malpe-2574. Strona, o której mowa, została utworzona w styczniu 2020 r., a jej lokalizacja to Stockbridge, Georgia. Jednak w chwili pisania tego tekstu taka strona nie istnieje, więc mogła zostać usunięta.

Co więcej, na stronie sprzedaży nie przedstawiono żadnych dowodów potwierdzających, że dzieło rzeczywiście należy do rapera.

W innych wiadomościach, Destroy Lonely zostało oskarżone o znęcanie się fizyczne i psychiczne ze strony byłej dziewczyny w zeszłym miesiącu.

W serii długich postów w mediach społecznościowych udostępnionych pod koniec czerwca osoba posługująca się pseudonimem @ayishamia na portalu X (dawniej Twitter) wysunęła szereg zarzutów wobec rapera, który podpisał kontrakt z Książki Playboya.

„Płaczący czarnuchu” – powiedziała. „Wściekły na Lucki, znęcałeś się nade mną słownie przez cały 21-godzinny lot do Niemiec, a kiedy w końcu pękłam i uderzyłam cię, udusiłeś mnie, a potem zadzwoniłeś do mojej mamy, żeby udawać ofiarę”.

Następnie na koncie zamieszczono zdjęcia krwawych obrażeń i dodano: „Roztrzaskałem sobie głowę w Niemczech, po tym jak popchnąłem się na ramę łóżka, a potem wyrzuciłem wszystkie swoje rzeczy na korytarz… wszystko dlatego, że byłem zmęczony i nie chciałem wstawać dokładnie w tej samej chwili, żeby skręcić blanta”.

NLE Choppa podnieca fanów potencjalną współpracą Quavo i Destroy Lonely

W innym poście kontynuowała: „Raz byliśmy na mieście z co najmniej 10 osobami. Kłócimy się, chcę siedzieć w samochodzie, aż wyścig się skończy, zabierasz mi jeden z telefonów, żeby spróbować mnie zatrzymać.

„Zamówiłam Ubera, żeby pojechać. Wskoczyłaś do mojego Ubera, uderzyłaś mnie 4 razy w twarz, a tej samej nocy pobiegłaś płakać przy piosence z @pinkpantheress2.”

Następnie konto oskarżyło Destroy Lonely o używanie homofobicznych obelg wobec Don Toliver kiedy próbowała słuchać jego muzyki.

„Po prostu dziwne, że nie mogłam słuchać @DonToliver” – napisała. „Za każdym razem, gdy próbowałam, albo ze mnie drwił, albo nazywał go gejem i pedałem.

„A potem, gdy przestaniemy rozmawiać na miesiąc, nagrasz z nim piosenkę i wyślesz mi ją w całości, mówiąc: »teraz rozumiem, dlaczego tak go lubisz«”.

Ujawniła również powód, dla którego ostatecznie rozstała się z raperem i dodała: „Zerwałam z nim, ponieważ przedostatni raz, kiedy byliśmy razem, trzymał nóż w ręku przy wszystkich, których znaliśmy, i powiedział słowo w słowo: ‘Zabiję tę sukę’, a potem nie widzieliśmy się przez 3 miesiące”.

Niedługo po tym, jak posty zaczęły krążyć w sieci, Destroy Lonely zaprzeczył wszystkim oskarżeniom i napisał: „Wszyscy znają prawdziwą historię, nie robiąc dla was nic dobrego.

„Suka mnie bije 1000 razy, chcę opublikować fałszywy uraz tyłka. Nigdy nikomu nie rozbiłem czaszki, zapytaj mojego menedżera.”

Source link