Home Technologia Dragon Quest 3 HD 2D Remake – wszystko, co wiemy, data premiery,...

Dragon Quest 3 HD 2D Remake – wszystko, co wiemy, data premiery, fabuła i więcej

10
0


Ujawniono więcej informacji na temat remake’u HD-2D gry Dragon Quest 3, w tym datę premiery, platformy i niektóre szczegóły dotyczące fabuły.

Gra została zaprezentowana po raz pierwszy trzy lata temu, a firma Square Enix poświęciła czas na doprowadzenie wszystkiego do porządku przed zaprezentowaniem długo oczekiwanej gry RPG na Nintendo Direct w czerwcu.

Teraz ujawnił nieco więcej szczegółów (dziękuję Gematus (w celu przetłumaczenia) o długo oczekiwanym remake’u klasycznej gry JRPG, w tym kilka scen z gry (Mimo że filmy są po japońsku, można wyrobić sobie zdanie o stylu.) Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.

Data wydania i platformy

Dragon Quest 3 HD-2D Remake zostanie wydany Czwartek, 14 listopada 2024jako jednoczesna premiera na całym świecie.

Gra będzie dostępna na Nintendo Switch, PlayStation 5, Xbox Series X|S i PC.

Kim jest główny bohater Dragon Quest 3 HD-2D Remake?

To twoje szesnaste urodziny i jesteś synem legendarnego bohatera Ortegi, bohatera Aliahanu. Zostałeś wezwany, aby wykonać zadanie, którego nie mógł wykonać twój ojciec: pokonać arcydemona Baramosa.

Jaka jest historia?

Król wezwał cię, abyś wypełnił obowiązek każdego szlachetnego bohatera – abyś zrobił to, czego nie mógł zrobić twój ojciec i ocalił świat, pokonując arcydemona Baramosa. Eksploruj pustynie, lasy, miasta i zamki; nawiązuj przyjaźnie i zawieraj sojusze; pomagaj miejscowym w zamian za informacje, których potrzebujesz.

Przeżyj cykl dnia i nocy w grze, eksplorując i odkrywając ukryte sekrety i skarby. Wypłyń na wody statku i żegluj po morzach. Walcz z potworami i chroń niewinnych cywilów. Dragon Quest 3 był pionierem w świecie JRPG, więc jeśli to brzmi znajomo, to dlatego, że inne gry uczyły się od oryginału.

Jak wygląda walka w Dragon Quest 3 HD-2D Remake?

Dragon Quest 3 HD-2D Remake wykorzystuje klasyczną turową walkę, która jest powszechna w wielu tytułach tego gatunku. Wydawaj instrukcje członkom swojej drużyny i kontroluj ich działania, gdy walczą z wrogami. Walcz ogromną różnorodnością broni, zaklęć magicznych i umiejętności, aby kontrolować przebieg walki i upewnić się, że wyjdziesz na wierzch z doświadczeniem potrzebnym do awansu.

Czym jest HD-2D?

HD-2D to styl graficzny, który umieszcza sprite’y postaci 2D na bogatych tłach 3D. Zachowuje klimat klasycznych gier RPG 2D, jednocześnie przenosząc grafikę do ery współczesnej dzięki dodatkowym szczegółom, ulepszonemu oświetleniu i shaderom. Octopath Traveler 1 i 2 to kultowe gry HD-2D.