Home Technologia Drugi sezon serialu „Severance” trafi na Apple TV+ w styczniu 2025 r.

Drugi sezon serialu „Severance” trafi na Apple TV+ w styczniu 2025 r.

42
0


świetny thriller science-fiction ma datę premiery drugiego sezonu, który pojawi się prawie trzy lata po debiucie serialu. Będziesz mógł powrócić do dystopijnego piekła Lumon Industries 17 stycznia 2025 r. Wtedy pojawi się nowa odsłona 10-odcinkowego sezonu w każdy piątek do 21 marca.

Dla niewtajemniczonych serial (który miał premierę w lutym 2022 r.) skupia się na grupie współpracowników, którzy przeszli procedurę odprawy. Ich praca i doświadczenia osobiste są całkowicie od siebie różne. Każda osoba ma zasadniczo dwa różne życia — nie pamięta niczego ze świata zewnętrznego, gdy jest w pracy i odwrotnie, gdy jest poza biurem. Nie trzeba być geniuszem, aby zauważyć, że to może pójść bardzo, bardzo źle.

Apple udostępniło również pierwszy zwiastun drugiego sezonu, którego zdjęcia zostały wstrzymane z powodu zeszłorocznych strajków aktorów i scenarzystów. Klip nie zdradza zbyt wiele poza główną przesłanką i kilkoma ulotnymi ujęciami z nowego sezonu. Nowa postać grana przez Gwendoline Christie (Gra o tronStar Wars) pojawia się na końcu i złowieszczo mówi „powinieneś był odejść”. Styczeń jest zbyt odległy.Source link