Home Technologia Fani Drake’a dostali niemiłą niespodziankę w postaci usterki Spotify Kendricka Lamara

Fani Drake’a dostali niemiłą niespodziankę w postaci usterki Spotify Kendricka Lamara

33
0


Kaczor fani spotkali się z nieoczekiwaną i niezbyt miłą niespodzianką, gdy próbowali odtworzyć jeden z jego albumów na Spotify.

W wirusowym filmie przesłanym w środę (10 lipca) przez Jeremy’ego Hechta z HipHopDX ujawniono, że jeśli fan użył funkcji Siri w iPhonie, aby poprosić urządzenie o odtworzenie Certyfikowany KochanekZamiast tego Spotify umieściłby Kendrick Lamar„Nie tacy jak my”.

Dziwną tendencję podchwycili również inni słuchacze, zamieściłem filmy z usterką w mediach społecznościowych.

Siri najwyraźniej działa w ten sposób, ponieważ aplikacja została zaprojektowana tak, aby identyfikować muzykę na podstawie tekstów piosenek — oprócz tytułów piosenek i albumów — ponieważ niektórzy użytkownicy mogą nie znać tytułu konkretnego albumu.

Ponieważ w utworze „Not Like Us” wyraźnie nawiązuje się do albumu Drake’a: „Certyfikowany Kochanek? Certyfikowany pedofil”aplikacja najwyraźniej wprowadza zamieszanie i odsyła użytkowników do utworu, który ich dyskwalifikuje, zamiast do płyty Drizzy’ego z 2021 r.

To kolejny kompromitujący moment dla kanadyjskiego rapera, który próbuje wyjść z opresji, jaką powszechnie uważano za przegraną, w konflikcie z Kendrickiem Lamarem.

Wcześniej w tym tygodniu, został wyśmiany przez argentyńską drużynę piłkarską po pokonaniu Kanady 2:0 w półfinale Copa America.

Argentyńskie konto w mediach społecznościowych na portalu X (dawniej Twitter) napisało: „Nie tak jak my, nie z nami”, nawiązując do przeboju Kendricka, który okazał się być jego przebojem.

Opublikowali także zdjęcie argentyńskiej drużyny świętującej zwycięstwo, nad którym widniał napis „nie tak jak my”.

Ab-Soul twierdzi, że Drake nigdy nie będzie w stanie konkurować z Kendrickiem Lamarem w bitwie rapowej

Jakby przypomnienie ostrej piosenki K. Dot nie było wystarczająco złe, Drake grał o całkiem pokaźną sumę pieniędzy podczas gry.

Przed rozpoczęciem meczu ujawnił, że postawił 300 000 dolarów na to, że Kanada pokona przeciwności losu i aktualnych mistrzów świata, co oczywiście nie potoczyło się tak, jak się spodziewał.

Drizzy z przekonaniem wspomniał też o Messim, udostępniając swój kupon zakładów w mediach społecznościowych, pisząc: „To może być Messi (emoji z flagą Kanady)”.

Dodając zniewagę do urazu, teledysk do „Not Like Us” przyćmił następnie „Family Matters” Drake’a na YouTube, zgromadził ponad 41 milionów wyświetleń w niecały tydzień, w porównaniu do 35 milionów wyświetleń 6 Gods.

Source link