Home Technologia Gra odpowiada Rickowi Rossowi za wyśmiewanie jego problemów prawnych związanych z kwotą...

Gra odpowiada Rickowi Rossowi za wyśmiewanie jego problemów prawnych związanych z kwotą 7 milionów dolarów

25
0


Gra I Rick Ross kontynuowali wymianę zdań po tym, jak potentat MMG wyśmiał problemy prawne rapera z Comptona.

Jak informowaliśmy wcześniej w tym tygodniu, Gra jest na skraju utraty domu ponieważ oskarżycielka o napaść seksualną Priscilla Rainey stara się odzyskać odszkodowanie w wysokości 7 milionów dolarów, które przyznano jej w 2016 r.

Rozay cieszył się z nieszczęścia swojego rywala, kpiąc z The Game na Instagramie, publikując zrzut ekranu artykułu informacyjnego o możliwej utracie domu i pokrywając go gifami, w tym jednym przedstawiającym tańczącego mężczyznę w kąpielówkach.

Twórca hitu „Hate It Or Love It” odpowiedział później Rossowi, wysyłając mu wiadomość prywatną na Instagramie o treści: „Nawet jeśli straciłbym dom, czego nie zrobiłem, nadal będziesz grubym, sukowatym czarnuchem. Ten Ozempic cię zabije, zanim Twinkies zrobią z nim chuja”.

Później oskarżył Rozaya o zgłoszenie jego konta na Instagramie, co skutkowało jego ograniczeniem.

„Policjant wsadził moje konto do więzienia na jeden dzień. Jak wy, fani tych dziwaków, możecie być?” napisał na swoim Instagramie Stories.

Zgodnie z dokumentami sądowymi uzyskanymi przez WszystkoHipHopRainey służył The Game, usiłując w ten sposób wymusić na nim przejęcie jego domu w Calabasas i tym samym pokryć kwotę 7 milionów dolarów, którą miał jej zapłacić osiem lat temu.

Rainey złożyła pozew w sierpniu 2015 r., domagając się 10 milionów dolarów odszkodowania za twierdzenia, że ​​raper dopuścił się na niej napaści seksualnej podczas, jak sądziła, obowiązkowej randki po godzinach w ramach reality show stacji VH1 Ona ma grę.

Twierdziła, że ​​The Game upił się i naćpał, po czym „włożył rękę pod jej sukienkę, aby pocierać jej nagą waginę i pośladki”.

The Game (prawdziwe nazwisko Jayceon Taylor) zaprzeczył tym oskarżeniom i nadal utrzymuje, że jest niewinny.

Gra otrzymuje taniec na kolanach od mamy dziecka Ricka Rossa w trakcie sporu

Tymczasem były zawodnik G-Unit w ostatnich miesiącach pokłócił się z Rickiem Rossem, publikując piosenkę diss „Zemsta autostrady” w maju.

W tym brutalnym utworze autor bezczelnie krytykował Rossa, odnosząc się do jego rzekomych zboczeń seksualnych, problemów z wagą i zdrowiem, a także do jego wcześniejszej służby w więziennictwie.

„Wy, 12 skrzydełek z pieprzem cytrynowym od zawału serca/Akademicy, dajcie temu czarnuchowi pakiet startowy Ozempic” rapował zanim oskarżył Rozay o czerpanie przyjemności z deszczu złota.

On także splunął: „Powie nam, że właśnie kupił kolejne łóżeczko, że żyje mu się dobrze/ Ale nie powie nam o swoim stanie zdrowia, jest chory jak cholera/ Łyka tabletki, które zaczynają mu przeszkadzać w mózgu/ Ma ataki padaczki, a szorty Balenciagi mają plamy od gówna”.

Chociaż Ross nie odpowiedział na wosk, byli współpracownicy nadal kłócili się ze sobą w mediach społecznościowychpodczas gdy The Game oskarżył klub motocyklowy z Miami o strach.

Podczas dzwonienia do Podcast Joe BuddenaThe Game wyjaśniło, że jego problemy z Rozayem wynikają z jego ciągłego trollowania KaczorKto skrytykował piosenkę „Champagne Moments”.

Source link