Home Technologia Insta360 GO 3S to nowy, mały aparat do noszenia, umożliwiający nagrywanie wideo...

Insta360 GO 3S to nowy, mały aparat do noszenia, umożliwiający nagrywanie wideo w rozdzielczości 4K

33
0


Jeśli szukasz dyskretnej kamery sportowej, która może nagrywać filmy w rozdzielczości 4K zgodnej z Dolby Vision, najnowszy model Insta360 jest doskonałym kandydatem. Insta360 GO 3S to zaktualizowana wersja Kamera akcji GO 3 wypuściła na rynek w zeszłym roku kamerę, która oprócz możliwości rejestrowania materiału filmowego 4K przy 30 kl./s zawiera kilka ulepszeń. Jest wyposażony w chip, który ma o 50 procent większą moc obliczeniową niż jego poprzednik i ma nowy obiektyw szerokokątny, który umożliwia nagrywanie filmów z mniejszymi zniekształceniami i prostszymi krawędziami. Model może także rejestrować płynniejsze nagrania w zwolnionym tempie w rozdzielczości 1080p przy 200 kl./s lub 2,7K przy 100 kl./s.

Nowa kamera sportowa Insta360 jest kompatybilna z siecią Find My firmy Apple, co wydaje się niezwykle przydatne w przypadku tak małego urządzenia, które można łatwo zgubić. Posiada również natywną wodoodporność do głębokości 33 stóp, czyli dwukrotnie większą niż GO 3. Jeśli chcesz przełączyć się z fotografowania w poziomie na fotografowanie w pionie, możesz po prostu obrócić aparat. A jeśli urządzenie jest poza zasięgiem, możesz użyć nowej funkcji gestów dłoni, aby rozpocząć lub zakończyć fotografowanie, a także zrobić zdjęcia.

Osoba trzymająca telefon z przymocowanym do niego maleńkim aparatem.

Insta360

W przypadku fotografowania bez użycia rąk możesz ustawić częstotliwość i długość nagrywania, jeśli chcesz, aby aparat automatycznie nagrywał Twój dzień dzięki nowemu trybowi wideo interwałowego. Ponadto możesz użyć nowej funkcji automatycznej edycji w aplikacji, aby sztuczna inteligencja połączyła kilka klipów w jeden długi film z punktacją, na wypadek gdybyś nie chciał edytować materiału ręcznie.

Model Action Pod pełni funkcję obudowy typu „wszystko w jednym”, pilota i ładowarki, a podgląd zdjęć można nadal przeglądać na 2,2-calowym ekranie dotykowym, który można odchylać w górę i w dół. Oprócz modułu Action Pod, standardowy zestaw Insta360 GO 3S zawiera również zawieszkę z magnesem i łatwy klips, za pomocą którego można przymocować kamerę do czapki, ubrania, obroży zwierzęcia lub gdziekolwiek chcesz. Jest również dostarczany ze stojakiem obrotowym i osłoną obiektywu. Pakiet standardowy jest teraz dostępny do zakupu na całym świecie za pośrednictwem Strona Insta360 i sprzedawcy detaliczni, tacy jak Amazon. Możesz wybierać pomiędzy wariantem 64 GB i 128 GB, za który zapłacisz odpowiednio 400 i 430 dolarów.

Ten artykuł zawiera linki partnerskie; jeśli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać prowizję.Source link