Home Technologia Jest jasne, że HBO przedłużyło „House of the Dragon” na trzeci sezon

Jest jasne, że HBO przedłużyło „House of the Dragon” na trzeci sezon

69
0


Dobre wieści, Fani Matta Smitha. HBO potwierdza Smoczy DomTo duży sukces Wojna dwa trony wersja telewizyjnazostał już przedłużony na trzeci sezon wcześniej Premiera drugiego sezonu już w tę niedzielę.

W komunikacie prasowym Francesca Orsi, wiceprezes wykonawczy ds. programowania HBO oraz szefowa seriali i filmów HBO, powiedziała: „George (RR Martin), (showrunner) Ryan (Condal) i reszta naszych niesamowitych producentów wykonawczych, obsada i ekipa osiągnęły nowy poziom dzięki fenomenalnemu drugiemu sezonowi Smoczy Dom. Jesteśmy pod wrażeniem ogromnego wysiłku, jaki cały zespół włożył w stworzenie spektakularnego drugiego sezonu, którego zakres i skala może dorównać jedynie jego sercu. Nie moglibyśmy być bardziej podekscytowani możliwością kontynuacji historii rodu Targaryenów i zobaczenia, jak ta drużyna ponownie zabłyśnie w trzecim sezonie.”

Potwierdzenie następuje tuż po poście na blogu Martina, w którym ujawnia się, że sieć również może być taka iść dalej z innym sprowokowanym dawno temu Wojna Dwóch Tronów seria spin-offów, Dziesięć tysięcy statków —oprócz wszystkich innych wcześniej ogłoszonych Wojna Dwóch Tronówpowiązane serie, bardziej aktywnie Rycerz Siedmiu Królestw: Błędny Rycerz, więcej A potencjalny serial animowany sieć wciąż podejmuje decyzję (ale, jak się wydaje, nie ten program skupiał się na Jonie Snowie).

Smoczy Dom drugi sezon zadebiutuje w niedzielę 16 czerwca na antenach Max i HBO – nie ma jeszcze ustalonej daty trzeciego sezonu.


Chcesz więcej wiadomości na temat io9? Sprawdź, kiedy można się spodziewać najnowszych wiadomości Marvela, Gwiezdne Wojny i Star Trek premiery, co dalej w uniwersum DC w kinie i telewizji oraz wszystko, co musisz wiedzieć o przyszłości Doktor Kto.