Home Technologia Materiał filmowy Romulus skupia się na horrorze i historii

Materiał filmowy Romulus skupia się na horrorze i historii

10
0


Zapowiada się gorące lato Xeno, a my wszyscy jesteśmy na tej przejażdżce. Nowy dodatek dla Obcy: Romulus jest tutaj i wyraźnie widać, że reżyser Fede Alvarez wraca do podstaw. Pierwsze kilka zapowiedzi ma wyjaśniłem to, ale tutaj naprawdę możemy zobaczyć równowagę filmu pomiędzy powolnym horrorem Oryginał Ridleya Scotta z 1979 r. i wielka akcja Kontynuacja filmu Jamesa Camerona z 1986 roku.

Romulus rozgrywa się pomiędzy tymi filmami i opowiada historię grupy kosmicznych kolonizatorów, którzy spotykają ulubionego zabójcę kosmitów, ksenomorfa, podczas przeszukiwania tajemniczej stacji kosmicznej. Skupia się na Rain Carradine (Cailee Spaney) i jej bracie Andym (David Jonsson), których oboje poznajemy w tym nowym materiale. Sprawdź go poniżej, aby zobaczyć wszelkiego rodzaju nowe materiały filmowe, zajawki historii i wybryki zza kulis.

To świetny teaser i widać, że wszyscy zaangażowani w ten film naprawdę chcą zrobić coś, co będzie zbliżone do dwóch pierwszych filmów. I jeśli mamy być szczerzy, dopóki jest to gdzieś w tym Obcy 3 zasięgu, myślę, że większość fanów będzie zadowolona. Prawdopodobnie Alvarez, albo szczerze mówiąc każdy reżyser, ma niewielkie szanse, aby zbliżyć się do tych dwóch pierwszych filmów. Wielu próbowało, w tym sam Ridley Scott dwa razy. Ale Romulusna pewno, przynajmniej wygląda jak Obcy kontynuacja najbardziej odpowiadająca elementom, na których opiera się ta seria.

Obcy: Romulus współgwiazdy Archie Renaux (Cień i kość), Izabela Merced (Pani Web), Spike Fearn (Po słońcu), i Aileen Wu; Alvarez reżyseruje na podstawie scenariusza, który napisał wspólnie z Rodo Sayagues. Scott jest producentem. Premiera w kinach 16 sierpnia.


Chcesz więcej wiadomości o io9? Sprawdź, kiedy spodziewać się najnowszych Podziwiać, Gwiezdne Wojny, I Star Trek wydania, co dalej DC Universe w filmach i telewizjii wszystko, co musisz wiedzieć o przyszłości Doktor Kto.Source link