Home Technologia Następnego poranka: wszystko, co Samsung ujawnił na Galaxy Unpacked 2024

Następnego poranka: wszystko, co Samsung ujawnił na Galaxy Unpacked 2024

12
0


Nie było wielu niespodzianek (dzięki, przecieki!) na wydarzeniu Samsunga, które odbyło się na żywo w Paryżu z wydarzeniami satelitarnymi w Nowym Jorku, Londynie i innych miejscach. Wielką zapowiedzią była wyprawa Samsunga w nowy typ urządzenia do noszenia, smart ring.

Samsung twierdzi, że udało mu się zmieścić istniejącą technologię czujników w mniejszym formacie. Wykonany z tytanu, zawiera akcelerometr i czujniki PPG do pomiaru przepływu krwi i wykrywania temperatury skóry. Może śledzić takie parametry, jak wynik snu, ruch podczas snu, tętno, częstość oddechów i cykle menstruacyjne. Co ciekawe, nie jest wymagana subskrypcja, aby korzystać ze wszystkich funkcji śledzenia i metryk. Zdobądź Oura i . Galaxy Ring będzie kosztował 400 USD, gdy zostanie wprowadzony na rynek 24 lipca.

Zaręczyny

Potem są składane. W tym roku Galaxy Z Flip 6 przyciąga większą uwagę, z ulepszonymi czujnikami aparatu (50-megapikselowe szerokokątne czujniki i 12-megapikselowe ultraszerokie czujniki), które stawiają mniejszy składany smartfon na równi z S24. Jest też większa bateria.

Tymczasem Z Fold 6 nie ma wielu poważnych problemów ze specyfikacją (jest coroczna uwaga, że ​​ekrany są solidniejsze, a oba składane modele mają jeszcze bardziej ulepszone zawiasy). Oba urządzenia zawierają aplikację Interpreter, która wykorzystuje ekran główny i ekran zewnętrzny do wymiany tłumaczeń i przyspieszenia komunikacji. Jest jeszcze więcej generatywnych sztuczek AI.

Sprawdź, czy wszystko zostało poprawnie ogłoszone.

-Mat Smith

​​Możesz otrzymywać te raporty codziennie bezpośrednio na swoją skrzynkę odbiorczą. Zarejestruj się już teraz!

X stoczył kilka batalii prawnych od czasu przejęcia przez Elona Muska. Jeden pozew dotyczy ponad 6000 pracowników, których Musk zwolnił po przejęciu firmy i twierdzi, że nie zapewnił im pełnej odprawy. Szef X wygrał wniosek o oddalenie pozwu zbiorowego.

Sędzia Thompson stwierdziła, że ​​plan odpraw Twittera nie kwalifikuje się na mocy federalnej ustawy Employee Retirement Income Security Act (ERISA), ponieważ pracownicy otrzymali powiadomienie o odrębnym planie płatności przed zwolnieniami. Orzekła, że ​​program odpraw przyjęty po przejęciu Muska dotyczył tych byłych pracowników. W nakazie Thompson stwierdzono, że powódki mogą zmienić swój pozew, aby uwzględnić roszczenia nieobjęte ustawą ERISA.

Czytaj dalej.

Amazon twierdzi, że obecnie pozyskuje całą swoją energię ze źródeł czystej energii, siedem lat przed własnym harmonogramem. Twierdzenie firmy, że osiągnie 100% czystej energii elektrycznej, opiera się częściowo na miliardach dolarów zainwestowanych w ponad 500 projektów słonecznych i wiatrowych. Logika firmy jest taka, że ​​energia generowana przez te projekty jest równa energii elektrycznej zużywanej przez jej centra danych. Ale ta energia trafia do ogólnej sieci energetycznej, a nie bezpośrednio do gniazdek elektrycznych Amazon.

Czytaj dalej.

TMATMA

Zaręczyny

Xbox ponownie podnosi cenę swojego Game Pass. Od 10 lipca nowi abonenci będą płacić zaktualizowaną cenę, a obecni abonenci zobaczą, że wyższe koszty zaczną obowiązywać od 12 września. W USA ceny Game Pass Ultimate wzrosną z 17 USD miesięcznie do 20 USD miesięcznie, a roczny dostęp do Game Pass Core wzrośnie z 60 USD do 75 USD. Xbox Game Pass Standard to nowy dodatek, za 15 USD miesięcznie. Ten plan oferuje dostęp do tytułów Game Pass, ale nie daje dostępu do tytułów należących do Microsoftu ani Xbox Cloud Gaming od pierwszego dnia.

Co się stało z Game Pass? To była wielka sprawa – i nadal jest, bez wątpienia – ale Microsoft sprawia, że ​​jest coraz bardziej myląca.

Czytaj dalej.