Home Technologia Patrick Stewart i Michael Bay łączą siły w serialu fantasy Netflix

Patrick Stewart i Michael Bay łączą siły w serialu fantasy Netflix

22
0


Star Trek: Picard kapitan i X Men weteran Patrick Stewart powróci do telewizji u boku reżysera, którego na ogół nie oglądaliśmy wyłącznie na małym ekranie —Michael Bay (Transformatory (franczyza) – za adaptację przeboju Michaela Moreciego i Nathana Goodena z wydawnictwa Vault Comics Barbarzyński.

Według doniesień Netflix i A+E Studios przejęły projekt Reporter z Hollywood.Sam Claflin (Igrzyska śmierci, Daisy Jones i Szóstka) zagra u boku Stewarta i Sheldona Turnera, autora X-Men: pierwsza klasa, na pokładzie, aby dostosować scenariusz i być producentem wykonawczym. Sklepienie przedstawia następujący opis swojego niekonwencjonalnego komiksu fantasy: „Owen Barbarzyńca został przeklęty, by czynić dobro tym, co mu zostało z życia. Jego krwiożercza broń, Topór, stała się jego moralnym kompasem z problemem alkoholowym. Razem wędrują po królestwie, skazani na pomoc każdemu, kto szuka pomocy. Ale jest jedna rzecz, której Owen nienawidzi bardziej niż życia z zasadami: Wiedźmy.

Pierwsze wydanie w 2021 roku, Barbarzyński stał się niespodziewanym bestsellerem i został przetłumaczony na wiele języków. Clafin zagra nienawidzącego czarownic Owena, a Stewart użyczy swojego charakterystycznego głosu inteligentnemu Axe. Netflix wydaje się być dobrym wyborem do tego filmu, biorąc pod uwagę, że tytuły fantasy tego serwisu (zarówno zabawne, jak i inne) obejmują również takie tytuły jak Sandman, Wiedźmini drogi zmarły Cień i kośćCo myślisz o tym nowym zespole?


Chcesz więcej wiadomości o io9? Sprawdź, kiedy spodziewać się najnowszych Podziwiać, Gwiezdne Wojny, I Star Trek wydania, co dalej DC Universe w filmach i telewizjii wszystko, co musisz wiedzieć o przyszłości Doktor Kto.Source link