Home Technologia Pierwszy zwiastun Ricka i Morty’ego: Anime ujawnia nowy (wciąż pokręcony) wymiar rodziny

Pierwszy zwiastun Ricka i Morty’ego: Anime ujawnia nowy (wciąż pokręcony) wymiar rodziny

19
0


Rick i Morty Fani przyzwyczaili się do widoku bohaterów serialu odwiedzających dziwaczne światy, które w niczym nie przypominają naszego; znają też Ricka, Morty’ego i resztę ekipy w formie anime, dzięki pięciu wcześniej wydanym krótkim filmom. Teraz jednak, tak bardzo zapowiadany Rick i Morty: o anime Pełna seria jest już prawie gotowa, a pierwszy zwiastun jest tego dowodem.

To jest jedyny świeży Rick i Morty Zawartość pojawi się w tym roku, ponieważ ósmy sezon głównej serii nie zostanie wydany przed 2025 rokiem. Na szczęście anime wygląda na bardzo zabawne i jest bardzo zgodne z duchem oryginału! Sprawdź zwiastun:

Rick i Morty: o anime pochodzi od reżysera Takashi Sano (Wieża Boga)który napisał i wyreżyserował również dwa poprzednie krótkie filmy. W komunikacie prasowym prezes Adult Swim Michael Ouweleen powiedział, że Sano jest „ogromnym” fanem oryginalnej serii, co czyni go „idealną osobą, która może nam wszystkim dać tę alternatywną wersję tego niesamowitego show”. Będzie 10 odcinków i szczerze mówiąc, to bardziej opis fabuły niż Rick i Morty fani są przyzwyczajeni słyszeć: „Rick relaksuje się w pseudoświecie pomiędzy multiwersami, Summer pomaga Space Beth walczyć ze złą Federacją Galaktyczną, a Morty zakochuje się w tajemniczej dziewczynie, która jest istotą ponadczasową”.

W obsadzie znaleźli się japońscy i angielscy aktorzy głosowi: Youhei Tadano i Joe Daniels jako Rick; Keisuke Chiba i Gabriel Regojo jako Morty; Akiha Matsui i Donna Bella Litton jako Summer; Manabu Muraji i Joe Daniels (ponownie) jako Jerry; oraz Takako Fuji i Patricia Duran jako Beth. Możesz zobaczyć Rick i Morty: o animePremiera 15 sierpnia o północy na kanale Adult Swim; następnie wersja z japońskimi napisami będzie miała premierę 17 sierpnia o północy w ramach bloku programowego Toonami na kanale Adult Swim.


Chcesz więcej wiadomości od io9? Sprawdź, kiedy spodziewać się najnowszych wiadomości Marvela, Gwiezdne Wojny, mi Star Trek premiery, nadchodzące nowości filmowe i telewizyjne w uniwersum DC oraz wszystko, co musisz wiedzieć o przyszłości Doktor Kto.

Źródło linku