Home Technologia Połączenia Discord na PS5 wkrótce będą znacznie mniej skomplikowane

Połączenia Discord na PS5 wkrótce będą znacznie mniej skomplikowane

9
0


Discord i Sony tak mają że udostępnią właścicielom PlayStation 5 możliwość rozpoczynania czatów głosowych Discord bezpośrednio z konsoli. Discord był już dostępny na wysokiej klasy konsolach Sony, aczkolwiek proces był nieco nieporadny.

Jeśli chcesz rozpocząć rozmowę na Discordzie, przejdź do Game Base w Centrum sterowania PS5 i wybierz zakładkę Discord. Po wejściu zobaczysz listę serwerów, których jesteś częścią, zobaczysz, kto jest na kanale głosowym, i od razu dołączysz. Podobnie, jeśli ktoś inny próbuje rozpocząć z Tobą rozmowę na Discordzie, możesz dołączyć do rozmowy, gdy tylko PS5 wyśle ​​Ci to powiadomienie.

Sony i Discord współpracowały, aby dwa lata temu wprowadzić platformę czatu na PS5 i PS4. W tamtych czasach użytkownicy mogli jedynie zobaczyć, w jakie gry grają ich znajomi.

Nowa funkcja czatu głosowego Discord będzie stopniowo wprowadzana na konsole PS5 w ciągu najbliższych kilku tygodni, zaczynając od Azji, Europy, Australii, Nowej Zelandii i Bliskiego Wschodu. Ostatnim regionem, który go otrzyma, będą Ameryki, ale nie wiadomo, kiedy to nastąpi.

Link źródłowy