Home Technologia Prawnik Kodaka Blacka wzywa do unieważnienia procesu w sprawie młodego bandyty RICO

Prawnik Kodaka Blacka wzywa do unieważnienia procesu w sprawie młodego bandyty RICO

9
0


Kodaka w kolorze czarnymwieloletni prawnik firmy uważa, że ​​w związku z niedawnym dramatem dotyczącym Młody bandytaadwokat.

Jak już wcześniej informowaliśmy, prawnik twórcy hitu „Bubbly”, Brian Steel, został aresztowany i potraktowany z pogardą podczas postępowania sądowego na początku tego tygodnia. Stało się tak, ponieważ odmówił podania źródła po konfrontacji z sędzią w związku z rzekomym spotkaniem ze świadkiem na osobności bez obecności odpowiedniego obrońcy, za co nakazano mu spędzić kolejnych 10 weekendów w więzieniu hrabstwa Fulton.

W reakcji na tę wiadomość w poniedziałek (10 czerwca) Bradford Cohen podzielił się swoimi przemyśleniami w tej sprawie za pośrednictwem postu na X (dawniej Twitterze).

„Ta sprawa i sędzia nie podlegają zastrzeżeniom” – powiedział. „To natychmiastowe unieważnienie procesu. Nie mogę uwierzyć, że sędzia uważa, że ​​aresztowanie obrońcy nie jest unieważnieniem procesu. BRIAN STEELE jest prawdziwy. Obrońcy w całym kraju powinni być przerażeni brakiem wiedzy prawniczej”.

Wiele osób publicznych głośno wypowiadało się na temat procesu toczącego się od jego rozpoczęcia na początku tego roku, ponieważ po drodze doszło do wielu błędów.

Jeszcze zanim wszystko się zaczęło, Meek Mill wypowiadał się na temat „nieporządnego” procesu w fazie odkrywania, kiedy sędzia wezwał prokuraturę za przetrzymywanie dowodów.

Prawnicy Kodaka Blacka proszą sędziego o objęcie rapera programem leczenia odwykowego

Prawnicy Kodaka Blacka proszą sędziego o objęcie rapera programem leczenia odwykowego

„Jeff załatwił tę sprawę, jest zbyt bałaganiarsko!” – napisał mieszkaniec Filadelfii w listopadzie.

Chance The Rapper również zabrał głos i wezwał do uwolnienia Young Thug z więzienia, określił proces karny jako „cyrk”.

Raper z Chicago obchodził w kwietniu swoje 31. urodziny, ale jego jedynym życzeniem była „wolność” dla Thuggera, którego określił jako swojego „brata”. Wchodząc na Instagram, Kwaśny rap Twórca hitu wytknął błędy prawne w filmie długotrwałe postępowanie sądowe i stwierdził, że bandyta powinien mieć możliwość prowadzenia tej sprawy w zaciszu własnego domu, a nie w więzieniu.

„Na urodziny chciałbym, żeby mój brat był w domu z rodziną” – napisał obok starego filmu, na którym on i mieszkaniec Atlanty rozmawiają podczas czegoś, co wyglądało na festiwal. „W tym cyrkowym procesie przebywa on w areszcie od ponad roku, a mimo wszystkich błędów prawnych, niewłaściwego postępowania ławy przysięgłych i konfliktów interesów ze strony państwa zasługuje, aby przynajmniej walczyć z tym w domu”.

Young Thug był jedną z 28 osób aresztowanych w maju 2022 r w sprawie RICO przeciwko jego kolektywowi YSL, który według prokuratorów stanowi przestępczy gang uliczny. Bandyta, który usłyszał osiem zarzutówkilkakrotnie odmówiono mu kaucji i od tego czasu przebywa w więzieniu hrabstwa Cobb.

Source link