Home Technologia Są tam gadżety związane z grami i ta książka Elden Ring, która...

Są tam gadżety związane z grami i ta książka Elden Ring, która kosztowała ponad 1000 dolarów

31
0


Gadżety do gier to duży biznes. Od tatuaży, takich jak breloki, po akcesoria biurkowe, takie jak Funko Pops z postaciami z Mortal Kombat, często możesz wyrazić swoją miłość do ulubionych postaci z gier i wszechświatów, dodając do swojego życia przedmioty ze świata rzeczywistego.

Czasami pewne przedmioty wyróżniają się nie tylko dlatego, że są fajne, ale również dlatego, że ich koszt przekracza pensje niektórych osób. Mieliśmy takie rzeczy jak oficjalny plecak Fallout w zeszłym miesiącu, a także niebieskie okulary Fallout – wygląda na to, że żadna branża nie jest odporna na bezceremonialne zrzucenie na nią serii gier.

Bardziej tradycyjne są książki. Książki o grach i książki, które celebrują gry, nie są niczym nowym. Książki, które kosztują ponad 1000 dolarów, są jednak dla nas nowością.

Szczerze mówiąc, wygląda niesamowicie – i jest to także najdroższa edycja, ale o tym za chwilę.

Książka, o której mowa, nosi tytuł Grace Given: The Mythology of Elden Ring, a jej autorem jest ekspert od wiedzy o Elden Ring, Geough „SmoughTown” Truscott. Jest to raczej dzieło sztuki kolekcjonerskiej niż książka w miękkiej oprawie w stylu 50 twarzy Greya.

„Przygotuj się na dogłębne i kompleksowe zanurzenie w mitologię leżącą u podstaw najnowszego arcydzieła Miyazakiego.

Grace Given czerpie inspirację projektową z najcenniejszych świętych ksiąg starożytności, co zaowocowało produktem, który jest jednocześnie pracą naukową i niezrównanym dziełem sztuki kolekcjonerskiej w jednym opakowaniu.

Tak mówi opis na stronie przedsprzedaży. Za 860 funtów, 1000 dolarów otrzymasz bezpłatną wysyłkę (ahem, dzięki), wersję audiobooka i e-booka oraz kolekcjonerski wydruk artystyczny „Grace of Gold”, podpisany ręcznie i ponumerowany przez artystę Shimhaqa, umieszczony w niestandardowej kopercie z folią, a także Twoje imię i nazwisko podane jako Dobroczyńca na odwrocie Grace Given, w tym wszelkie wydania wydane w przyszłości.

O Wydanie Benefactor jest dostępny tylko do 10 sierpnia, ale jeśli przegapisz go lub nie możesz sobie na niego pozwolić, istnieje możliwość Edycja Kolekcjonerska kosztujący 215 funtów lub więcej, limitowana edycja ze skórzaną okładką, ale będzie Cię to kosztować około 602 GBP.

Sprawdź sam i daj mi znać na X, jeśli kupisz.