Home Technologia Scooby-Doo podbija Japonię w nowej serii inspirowanej anime

Scooby-Doo podbija Japonię w nowej serii inspirowanej anime

37
0


Śledząc niedawne ogłoszenie akcji na żywo seriale na Netfliksie, Różnorodność donosi, że w Cartoon Network trwają prace nad nowym serialem animowanym o Scooby-Doo (jest to czternasty w historii). Opisywany jako „Scooby robi anime”, Tajemnicza maszyna Go-Go zobaczę Kudłatego i Scooby-Doo”niezamierzone uruchomienie setki psotnych, mitycznych potworów” podczas „najwspanialszej przygody gastronomicznej” w Japonii.

Na dowód koncepcji Warner Bros. opublikowało promocyjne zdjęcie Kudłatego i Scooby-Doo wiszące z tyłu miniaturowa ciężarówka Kei – namalowany jako Tajemnicza Maszyna – ścigają ich zapaśnik sumo ze skrzydłami motyla i wielooka bestia owinięta sashimi.

Na podstawie plakatu i dostarczonego opisu, Tajemnicza maszyna Go-Go będzie jednym z nielicznych seriali o Scoobym, w których role Freda, Daphne i Velmy zredukowano do kontrowersyjnego Całkiem nowy drugoplanowa obsada osób rozwiązujących zagadki – tym razem trio składające się z „genialnego gadżetu” Toshiro, „magicznego przyjaciela” Etsuko i samego Scooby’ego Japoński wujek, znakomicie nazwany Daisuke-Doo. Jakby tego było mało, streszczenie prowadzi nas również do przekonania, że ​​jednym z wyjątków w serii będzie to, że potwory będą prawdziwymi istotami nadprzyrodzonymi, a nie przebranymi przestępcami – wybór wiecznie dzielący, który według niektórych jest przekleństwem dla serii. oryginalny etos łamania duchów.

Chociaż ty i ja wiemy, że ci ludzie tacy są prawdopodobnie źle (tytułowy bohater to A gadający piesna końcu), Tajemnicza maszyna Go-Go może nadal stoczyć ciężką walkę wśród sceptycznej opinii publicznej w świetle ostatnich decyzji franczyzy – w tym źle przyjęty VelmaOtóż ​​to pierwszy teatralny film animowany słabsze wyniki kasowe i niepopularna decyzja Warner Bros. o anulowaniu sekwencja prawie ukończona dla celów podatkowych. Nie jest również jasne, czy obecne władze zdecydowały się kontynuować swoje działania spowodowany Gremliny przejście film, Scooby Doo! Ucieczka Gremlinówlub całkowicie porzucił projekt.

Jednak w świetle tego wszystkiego trudno sobie wyobrazić, aby fan niemieckiego ekspresjonistycznego, psychodelicznego i gotyckiego stylu oryginalnej serii nie był zaintrygowany obietnicą Żal Lub Pierścieńinspirowana sekwencją pościgów z muzyką autorstwa Metalowe dziecko, Faca Shonen Lub Rozciekły banan— zwłaszcza jeśli tła są pomalowane akwarelą.


Chcesz więcej wiadomości na temat io9? Sprawdź, kiedy spodziewać się nowości Zastanawiać się, Gwiezdne Wojnymi Gwiezdny Trek wydania, co nadchodzi DC Universe w kinie i telewizjii wszystko, co musisz wiedzieć o przyszłości Doktor Kto.