Home Technologia Seksowna Red prezentuje nowe piersi po operacji powiększenia

Seksowna Red prezentuje nowe piersi po operacji powiększenia

17
0


Seksowna czerwień pochwaliła się nowymi cyckami po operacji plastycznej polegającej na powiększeniu miseczki o kilka rozmiarów.

Na X (dawniej Twitterze) raperka „Pound Town” pokazała fanom z bliska swoją nową klatkę piersiową, jeszcze z założonymi bandażami.

Później opublikowała kolejne zdjęcie, na którym najwyraźniej właśnie wróciła do domu ze szpitala w otoczeniu balonów, a bandaże na jej nowych piersiach są nadal widoczne.

Sprawdź zdjęcia poniżej.

Powiększanie cycków stanowi zwieńczenie tygodnia pełnego wrażeń dla Seksownej Red została aresztowana po bójce na lotnisku w Newark.

Materiał filmowy, który wyciekł na początku tego tygodnia, pokazuje Red i członków jej świty walczących z inną grupą na lotnisku w New Jersey.

Można było zobaczyć Seksownego, kołyszącego się w czerwonym czepku, wymachującego metalowym drążkiem podczas walki wręcz, ale w rzeczywistości nie pokazano, jak kogoś nim uderza. Zamiast tego została zepchnięta na ziemię i pozornie odeszła po tym, jak stanęła na nogi.

Po kolejnych przepychankach i sprzeczkach między obiema grupami pracownicy ochrony ostatecznie przerwali bójkę, a co najmniej jedna osoba została aresztowana przez funkcjonariuszy policji.

Seksowna Red oferuje nieprzekonujący dowód na to, że ona i Chief Keef są tylko przyjaciółmi

Seksowna Red została ukarana mandatem za zakłócanie porządku, a inne osoby aresztowano pod zarzutem napaści.

Gwiazda „SkeeYee” wydawała się być w dobrym humorze po incydencie, gdy opublikowała w mediach społecznościowych wideo, na którym mówi: „Dzień dobry! Właśnie wyszedłem.

Napisała także: „Do osób, które brały udział w tej kłótni na lotnisku, proszę o wiadomość prywatną, żebym mógł wymienić telefon!”

Później zaprzeczyła, że ​​brała jakikolwiek udział w bójcepomimo tych początkowych komentarzy.

„DAT WASNT DF ME” – napisała w mediach społecznościowych obok selfie.

Source link