Home Technologia Turk nie wie, dlaczego BG jest na niego zły

Turk nie wie, dlaczego BG jest na niego zły

10
0


Turek odpowiedział koledze Gorący chłopcy kołatka BGkrytykuje go szeroko, przyznając, że nie rozumie, dlaczego jest tak zły.

Choć jeszcze kilka tygodni temu wydawało się, że dojdzie do pełnego zjazdu Hot Boys, sprawy zaczynają przygasać, ponieważ Turk i Lil Wayne nie udało się dołączyć do pozostałych członków podczas ostatniego Rocznica Cash Money na Essence Festival.

Noc festiwalu, BG publicznie zaatakował Turka i nawiązał do tego, że nieobecność rapera była jego własną winą, mówiąc: „Ten czarnuch narobił kupę gówna i nie może tego cofnąć (…) Ten czarnuch wie, co zrobił zeszłego lata”.

Twórca hitu „Bling Bling” porównał później Turk do wyrzutka z Destiny’s Child, LeToyi Luckett i twierdził, że nikt by za nim „nie tęsknił”, gdyby nie był zaangażowany w reunion Hot Boys.

Film na YouTube – Turk nie wie, dlaczego BG jest na niego zły: „Zachowywał się bardzo niegrzecznie”

W opublikowanym w środę (10 lipca) na swoim kanale YouTube nagraniu wideo Turk odpowiedział na lekceważące komentarze swojego byłego kolegi z zespołu.

„BG był dla mnie bardzo niegrzeczny. Jeśli naprawdę coś ci zrobiłem, bracie, nie widzę, żebyś się powstrzymywał i mówił, co się stało” – powiedział.

„Nie wiem, co to jest, nie mogę tego rozgryźć. Nie mogę rzucić światła na kłamstwo. Homie złożył oświadczenie, że wie, co zrobił zeszłego lata. Wiem, co zrobił zeszłego lata”.

Następnie Turk wymienił kilka pozytywnych rzeczy, które zrobił dla BG w ostatnich latach, odpowiadając jednocześnie na twierdzenie swojego byłego współpracownika, że ​​mogliby zorganizować reaktywację Hot Boys bez jego udziału.

„Nigdy nie uważałem, że spotkanie Hot Boys mogłoby się odbyć bez kumpla. Dowodem na to jest każda nasza wspólna impreza — na przykład impreza LeBrona Jamesa” — powiedział. „LeBron James w trakcie swojego przemówienia wykrzykuje wszystkich. Ja mówię: „Zatrzymaj LeBrona, uwolnij jebanego BG!”

„Robiłem to, bo nie można zorganizować zjazdu bez BG i myślę, że prawdopodobnie wkurzyłem tym wiele osób, kiedy to robiłem”.

Turk odnosi się do krytyki Lil Wayne'a z BG: „Nie uważam, żeby to było potrzebne”

Turk odnosi się do krytyki Lil Wayne’a z BG: „Nie uważam, żeby to było potrzebne”

Turk podsumował, mówiąc, że kiedy niedawno rozmawiał z BG w mediach społecznościowych, był przekonany, że są fajni.

Jego pojednawczy ton znacznie różni się od tego sprzed zaledwie kilku dni, kiedy powiedział, że nie jest już zainteresowany dołączeniem do reszty Hot Boys po nieobecności na Essence Festival.

„Wy czarnuchy chcecie, żeby to gówno się zgrało, bo wy czarnuchy jesteście spierdoleni. Ja nie jestem spierdolony. Jestem błogosławiony i wysoko uprzywilejowany przez Boga. Wy mnie spierdoliliście” – powiedział. „Powiem pieprzyć trasę Hot Boys, czarnuchu.

„Brak szacunku nie będzie tolerowany, czarnuchu. Nie obchodzi mnie, kim jest czarnuch. Nie ma nade mną żadnych Wielkich I ani Małych U, stary. BG lepiej niech gdzieś usiądzie, stary. Ten czarnuch nie będzie tu rządził — nie ze mną.

„On może gadać o tym z wami czarnuchami. On nie gada o tym ze mną. On nic nie robi, tylko gada swoją pieprzoną gębę.”

Turk następnie zniesławił muzyczną twórczość BG, mówiąc: „Te durne rapy, człowieku. To gówno jest do bani, czarnuchu. Wszyscy wy czarnuchy tu jeździcie, człowieku. To gówno jest do bani”.

Source link