Home Technologia Wszystko, co Samsung ujawnił na Galaxy Unpacked 2024

Wszystko, co Samsung ujawnił na Galaxy Unpacked 2024

26
0


Na targach Samsunga nie było zbyt wielu niespodzianek (dzięki, przecieki!) odbył się na żywo w Paryżu z wydarzeniami satelitarnymi w Nowym Jorku, Londynie i innych miejscach. Wielką zapowiedzią była wyprawa Samsunga w nowy rodzaj urządzenia do noszenia, smart ring.

Samsung twierdzi, że udało mu się zmieścić w nim swoją istniejącą technologię czujników mniejszy współczynnik kształtu. Wykonany z tytanu, zawiera akcelerometr i czujniki PPG do pomiaru przepływu krwi i wykrywania temperatury skóry. Może śledzić takie parametry, jak wynik snu, ruch podczas snu, tętno, częstość oddechów i cykle menstruacyjne. Co ciekawe, nie jest wymagana żadna subskrypcja, aby korzystać ze wszystkich funkcji śledzenia i metryk. Weź to Oura i Cena Galaxy Ring, który trafi na rynek 24 lipca, wyniesie 400 dolarów.

TMA

Engadget

Potem są składane. W tym roku najwięcej uwagi poświęca się Galaxy Z Flip 6, z ulepszonymi czujnikami aparatu (50-megapikselowy szeroki i 12-megapikselowy ultraszeroki), które stawiają mniejszy składany smartfon na równi z S24. Jest też większa bateria.

Tymczasem Z Fold 6 nie ma wielu poważnych ulepszeń specyfikacji (jest coroczna uwaga, że ​​ekrany są twardsze, a oba składane modele mają jeszcze bardziej ulepszone zawiasy). Oba urządzenia mają aplikację Interpreter, która używa zarówno głównego, jak i zewnętrznego ekranu do zamiany tłumaczeń i usprawnienia komunikacji. Jest też jeszcze więcej generatywnych sztuczek AI.

Sprawdź wszystko, co zostało ogłoszone .

— Mat Smith

​​Raporty te możesz otrzymywać codziennie bezpośrednio na swoją skrzynkę odbiorczą. Zapisz się już teraz!

X zmagał się z wieloma bataliami prawnymi od czasu przejęcia firmy przez Elona Muska. Jeden pozew dotyczy ponad 6000 pracowników, których Musk zwolnił po przejęciu firmy i skarży się, że nie wypłacił im pełnej odprawy. Szef X wygrał wniosek o oddalenie pozwu zbiorowego.

Sędzia Thompson uznała, że ​​plan odpraw Twittera nie kwalifikuje się na mocy federalnej ustawy Employee Retirement Income Security Act (ERISA), ponieważ pracownicy otrzymali powiadomienie o odrębnym planie wypłat przed zwolnieniami. Orzekła, że ​​program odpraw przyjęty po przejęciu przez Muska dotyczył tych byłych pracowników. W nakazie Thompson stwierdzono, że powódki mogą zmienić swoją skargę w przypadku roszczeń niepodlegających ustawie ERISA.

Kontynuuj czytanie.

Amazon twierdzi, że teraz pozyskuje całą swoją energię ze źródeł czystej energii, siedem lat przed własnym harmonogramem. Twierdzenie firmy o osiągnięciu 100-procentowej czystej energii elektrycznej opiera się częściowo na miliardowych inwestycjach w ponad 500 inicjatywach słonecznych i wiatrowych. Logika firmy jest taka, że ​​energia generowana przez te projekty jest równa energii elektrycznej zużywanej przez centra danych. Ale ta energia trafia do ogólnej sieci energetycznej, a nie bezpośrednio do gniazdek elektrycznych Amazon.

Kontynuuj czytanie.

TMATMA

Engadget

Xbox ponownie podnosi cenę swojego Game Pass. Począwszy od 10 lipca nowi abonenci będą płacić zaktualizowaną cenę, podczas gdy obecni abonenci zobaczą wyższe koszty od 12 września. W USA ceny Game Pass Ultimate wzrosną z 17 USD miesięcznie do 20 USD miesięcznie, podczas gdy roczny dostęp do Game Pass Core wzrośnie z 60 USD do 75 USD. Xbox Game Pass Standard to nowy dodatek za 15 USD miesięcznie. Ten plan oferuje dostęp do tytułów Game Pass, ale bez dostępu do premiery pierwszego dnia do tytułów należących do Microsoftu lub Xbox Cloud Gaming.

Co się stało z Game Pass? To była świetna oferta — nadal nią jest, można by tak rzec — ale Microsoft sprawia, że ​​jest coraz bardziej myląca.

Kontynuuj czytanie.Source link