Home Technologia Zaoszczędź 50 USD na jednym z najlepszych grillów elektrycznych firmy Weber

Zaoszczędź 50 USD na jednym z najlepszych grillów elektrycznych firmy Weber

26
0


Taylora Clemonsa/ZDNET

O co chodzi?

Zaoszczędź 50 USD na elektrycznym grillu zewnętrznym Weber Lumin w standardowym rozmiarze w kolorze czarnym w Amazon podczas wyprzedaży z okazji Dnia Pamięci.

Dlaczego ta oferta jest zalecana przez ZDNET

Weber to jedna z największych marek w branży grillowania i gotowania na świeżym powietrzu, a jej klasyczne grille węglowe w kształcie kotła są jednym z najpopularniejszych wyborów. Posiada również szeroką gamę grilli gazowych i dwupaliwowych dla grillerów przydomowych i właścicieli pitmasterów, którzy nie chcą zajmować się bałaganem i kłopotami związanymi z węglem drzewnym i płynem do zapalniczek.

Również: Wszystko co kupiłabym mamie na Dzień Matki

A dla miłośników grillowania, którzy nie chcą mieć do czynienia z żadnym z nich, Weber wprowadził nowość Grill elektryczny Lumin.

Zobacz w Amazonie

Chociaż grille elektryczne nie są nową koncepcją, większość z nich ma podobną konstrukcję powierzchni do gotowania: solidną płytę z wypukłymi krawędziami, które sprawiają wrażenie śladów po grillowaniu, lub płaską, stalową powierzchnię, która idealnie nadaje się do gotowania dużych ilości rzeczy, np. burgery czy warzywa. Lumin wykorzystuje tradycyjny, otwarty ruszt grillowy, który umożliwia kapanie soków i tłuszczu z gotowania na element grzejny i dolną część samego grilla.

Zbliżenie na dwie piersi z kurczaka i foliową paczkę brokułów gotowanych na grillu elektrycznym Weber Lumin

Przy pełnej pojemności grill może zmieścić dobre dwie do trzech porcji jedzenia.

Taylora Clemonsa/ZDNET

Kiedy tłuszcz i krople dotkną elementu lub rozgrzanego metalu, wyparują i dymią, nadając mięsu, rybom i warzywom charakterystyczny zwęglony, dymny smak, który towarzyszy grillowaniu na gazie lub węglu drzewnym. Lumen jest również wyposażony w kosz do gotowania na parze ze stali nierdzewnej, w którym można przechowywać namoczone zrębki do wędzenia żeberek i mostka, wodę do gotowania na parze warzyw lub rozmrażania mięsa na grillu lub wodę do wykorzystania grilla jako naczynia do otarcia, aby zapewnić bezpieczeństwo przygotowanej żywności temperatury po zakończeniu gotowania.

Również: Najlepsze telewizory zewnętrzne, jakie możesz kupić

Byłem trochę sceptyczny, jak dobrze Weber Lumin może naśladować smak grilla gazowego, więc przygotowałem dwa identyczne posiłki: piersi z kurczaka marynowane w maślance i Przepisy dotyczące wyspy Hola Marynata jamajska, brokuły i tabbouleh. Ugotowałam dwie piersi z kurczaka i około pół funta brokułów zarówno na Luminie, jak i na moim odziedziczonym grillu gazowym tajemniczej marki.

Wstępne nagrzewanie obu grillów trwało mniej więcej tyle samo czasu; dziesięć do piętnastu minut, daj lub weź, co mnie nie zdziwiło. Czasy gotowania również były bardzo podobne, co było zaskakujące. Spodziewałem się, że grill gazowy zajmie trochę więcej czasu, aby ugotować przynajmniej kurczaka, ponieważ umożliwił większy przepływ powietrza.

Zbliżenie na elementy sterujące temperaturą grilla elektrycznego Weber Lumin.

Pokrętło regulacji temperatury z boku grilla Lumen.

Taylora Clemonsa/ZDNET

Weber Lumin to praktycznie zamknięta jednostka, z niewielkim otworem na samym dnie grilla, który umożliwia skapywanie nadmiaru sosów i tłuszczów z gotowania do dedykowanej tacy na odpady. Nie pozwala to na duży przepływ powietrza, a dwuścienna konstrukcja pokrywy i korpusu grilla oznacza, że ​​Lumin utrzymuje znacznie więcej ciepła przez znacznie dłuższy czas. Jednak w przypadku obu grillów prawidłowe ugotowanie zarówno piersi kurczaka, jak i paczek brokułów zajęło około 20 minut. I dobrze, bo w tym momencie robiłam się wyjątkowo głodna i zmęczona opiekowaniem się dwoma grillami.

Zbliżenie na miskę ociekową grilla elektrycznego Weber Lumin

Taca na odpadki, do której zbiera się nadmiar soku i soku.

Taylora Clemonsa/ZDNET

Kiedy przygotowywałem talerze do zdjęć porównawczych, pomyślałem, że Weber Lumin wykonał świetną robotę, nadając zwęglenie i kolor mięsu i warzywom. Ale wygląd może mylić, więc zachowałam swoją ocenę na to, na co wszyscy czekaliśmy: test smaku.

Kiedy ci powiem, że gdybym nie ugotowała wszystkiego sama, nie byłabym w stanie rozpoznać, które jest które.

Szczerze mówiąc, nie spodziewałem się, że wersja z grillem elektrycznym będzie miała jakikolwiek smak poza przyprawami, których użyłem do kurczaka i warzyw. Ale wędzony i odparowany tłuszcz oraz soki z kurczaka były w stanie nadać temu charakterystycznemu grillowanemu smakowi, którego wszyscy pragniemy. Nie było tak mocne ani tak urozmaicone, jak gdybym grillował na drewnie lub węglu drzewnym, ale w porównaniu z propanem talerze miały prawie identyczny smak.

Dwa talerze z identycznymi daniami z grillowanego kurczaka i brokułów z tabbouleh.  Jeden jest oznaczony "elektryczny" a drugi jest oznaczony "propan"

Porównanie tego, co zostało ugotowane na grillu Lumen (po lewej) i moim tajemniczym grillu gazowym (po prawej).

Taylora Clemonsa/ZDNET

Jedyną prawdziwą skargą, jaką mam na temat Lumina, jest to, że ani wersja pełnowymiarowa, ani kompaktowa nie są dostarczane w zestawie ze stojakiem lub nogami. Domyślnie należy je ustawić na stole, co doskonale sprawdza się w mieszkaniach i mieszkaniach z tak ograniczoną przestrzenią na zewnątrz, że nie mieszczą się w nich zarówno grill, jak i stół do przygotowywania posiłków.

Recenzja: Czy ten ulepszony toster może zastąpić kuchenkę mikrofalową i piekarnik?

Jeśli jednak masz miejsce, gorąco polecam zakup podstawy na nogi — nie tylko po to, aby oszczędzić sobie paniki związanej ze znalezieniem sposobu na zaaranżowanie przestrzeni na zewnątrz tak, aby wtyczka sięgała, ale także po to, aby zapewnić odpowiednią osłonę grilla, aby chronić go przed czynnikami atmosferycznymi, gdy nie jest używany. I chociaż Weber twierdzi, że grill można bezpiecznie pozostawić na zewnątrz podczas deszczu, zalecałbym również zabranie go do garażu lub szopy na narzędzia, jeśli chcesz uzyskać coś więcej niż tylko lekką mgiełkę lub posypkę.

Weber Lumin jest dostępny w dwóch rozmiarach, z wersja pełnowymiarowa sprzedaję za 519 dolarów i wersja kompaktowa w sprzedaży detalicznej za 459 dolarów. Obydwa są dostępne w pięciu różnych kolorach (czarnym, ciemnoniebieskim, żółtym, zielonym i jasnoniebieskim), dzięki czemu można je dopasować do innego sprzętu do gotowania na świeżym powietrzu lub podkreślić swój osobisty styl. A jeśli chcesz kupić podstawy nóg, można je kupić w cenie 149 USD i 179 USD kompaktowy I pełnowymiarowy odpowiednio wersje.

Source link