Home Sport Kibice żartują, że Federico Chiesa „zauważył przeciekający dach” na Old Trafford, gdy...

Kibice żartują, że Federico Chiesa „zauważył przeciekający dach” na Old Trafford, gdy pojawił się klip przedstawiający nowego nabytku Liverpoolu

0

• W niedzielę Liverpool pokonał Man United 3-0 w Premier League
  • Federico Chiesa był obecny, aby obejrzeć zwycięstwo swojego nowego klubu w ważnym meczu
  • POSŁUCHAJ TERAZ: Wszystko się zaczyna!dostępne wszędzie tam, gdzie masz swoje podcasty. Nowe odcinki w każdy poniedziałek i czwartek

Kibice żartowali, że nowy nabytek Liverpoolu, Federico Chiesa, wskazywał na przeciekający dach na Old Trafford podczas niedzielnego meczu Premier League pomiędzy Man United i Liverpoolem.

Dwa gole od Luis Diaz i jeden z Mohamed Salah pomógł Liverpool spacer do zwycięstwa 3-0 w Manchester United w Premier League w niedzielę, z Erik ten Hagdrużyna została upokorzona przez zaciekłych rywali.

Liverpool zdominował drużynę United, która nie potrafiła dotrzymać im kroku w pierwszej połowie. Przyjezdni objęli prowadzenie w 35. minucie po strzale głową Diaza z głębi pola, po tym jak pomocnik United Casemiro oddał piłkę.

Casemiro ponownie zawinił przy trafieniu Diaza, a drugą bramkę dla Liverpoolu zdobył ponownie Mohamed Salah. Kolumbijski reprezentant strzelił gola trzy minuty przed przerwą, co spowodowało, że kibice United wcześniej udali się na przekąskę w przerwie.

Podczas niedzielnego meczu na Old Trafford Federico Chiesa został zauważony, jak wskazuje na dach

Nowy zawodnik Czerwonych Diabłów, Chiesa, był obecny na meczu po swoim transferze z Juventusu w zeszłym tygodniu.

Liverpool pozyskał włoskiego napastnika od Starej Damy na mocy czteroletniego kontraktu za początkową kwotę 10 milionów funtów, którą można zwiększyć do 12,5 miliona funtów po dodatkach.

A fani w mediach społecznościowych sądzą, że wiedzą, co miał na myśli, po tym jak w sieci pojawił się klip.

W ostatnim czasie klub United był obiektem drwin z powodu przeciekającego dachu podczas meczów

Widziano, jak Chiesa wskazywał palcem w górę trybun i mówił coś do osób siedzących obok niego.

Niektórzy zaczęli żartować, że X ma na myśli kwestię dachu, który zaczął przeciekać podczas meczów.