Home Świat Nottingham Shock i zwycięstwo nad Liverpoolem 1-0 na Anfield

Nottingham Shock i zwycięstwo nad Liverpoolem 1-0 na Anfield

17
0

Slot poniósł swoją pierwszą porażkę w Premier League w roli menedżera The Reds.

Nottingham Forest, wbrew wszelkim przeciwnościom, wygrał z Liverpoolem 1:0 na Anfield i wygrał po raz pierwszyśw. czasu na tym stadionie w ciągu 55 lat. To był 4. mecz drużynyt kolejne zwycięstwo w Premier League na wyjeździe, czego nikt się nie spodziewał, ale ostatecznie udało się.

Arne Slot rozpoczął swoją przygodę z The Reds od trzech zwycięstw z rzędu w Premier League, ale teraz kibice mogą być rozczarowani, ponieważ nikt nie spodziewał się porażki w jego czwartym spotkaniu, szczególnie biorąc pod uwagę, że miało to miejsce na Anfield i przeciwko niebędącej czołową drużyną ligi.

Liverpool rozczarował w pierwszej połowie, biorąc pod uwagę ich poziom, a pierwsza połowa zakończyła się bez bramki.

W 2i W drugiej połowie Czerwoni nadal grali słabo, a Callum Hudson-Odoi i Anthony Elanga, którzy obaj weszli na boisko z ławki rezerwowych,i połowa, zapewniła prowadzenie drużynie gości. Elanga asystował Hudsonowi-Odoi, który zdobył fenomenalnego gola poza polem karnym, po którym Allison mógł tylko patrzeć, jak jego piłka ląduje w jego siatce.

Po strzelonym golu „The Reds” nie mieli jasnej szansy na wyrównanie wyniku, a piłkarze Slota po raz pierwszy od czasu zastąpienia Kloppa mogą znaleźć się pod presją, gdyż nikt nie spodziewał się porażki, zwłaszcza po fenomenalnym zwycięstwie 3:0 z Manchesterem United na Old Trafford sprzed 2 tygodni.