Home Sport Piłka nożna Schalmont rozpoczyna sezon zwycięstwem nad Green Tech | Sport

Piłka nożna Schalmont rozpoczyna sezon zwycięstwem nad Green Tech | Sport

11
0

Był to Landen Callahan, który zdobył cztery przyłożenia, w tym długi powrót po rozpoczęciu gry po tym, jak Green Tech objęło prowadzenie. Sabres wykonali trzy obrony w strefie czerwonej, zapewniając zwycięstwo 26-8 w Dywizji Południowej Klasy B nad przyjezdnym Green Tech.

„Wielu facetów zobaczyło swoje pierwsze doświadczenie w grze” – powiedział Callahan po 23 biegach na 171 jardów i trzech z czterech TD. „To był dobry sposób na rozpoczęcie. Myślę, że daje nam to nadzieję, że możemy zdobyć mistrzostwo w tym roku”.

Trener Schalmont, Joe Whipple, był zadowolony z tego, co zobaczył w tym zwycięstwie, które zostało osiągnięte dzięki składowi składającemu się z 13 juniorów, 10 studentów drugiego roku i ośmiu seniorów pod wodzą ciężko pracującego Callahana.

„Mieliśmy tam trzeciego rozgrywającego (Christiana Groulxa), a czasami mieliśmy czterech studentów drugiego roku w naszej linii defensywnej” — powiedział Whipple. „Przetrwaliśmy to. Powiedziałem chłopakom, że to będzie nie tylko walka fizyczna, ale także walka psychiczna i poradzili sobie z tym”.

Jeden z nowych graczy drużyny, Logan Clark, przechwycił podanie Jaydena Mikela tuż przed polem punktowym w trzeciej kwarcie, pomagając Schalmont utrzymać prowadzenie 12-8. Callahan zdobył punkt po 11-jardowym biegu wkrótce potem i dodał 4-jardowy bieg na przyłożenie, niemal przypieczętowując zwycięstwo na 4:25 przed końcem.

W ostatniej akcji Green Tech Vinny i Nick Zido zaliczyli powalenie rozgrywającego, a następnie Callahan ukoronował swój wspaniały wyczyn efektownym przechwytem.

„W drugiej połowie zebraliśmy się razem” – powiedział Callahan. „W szatni trenerzy uspokoili nas, wyszliśmy i wykonaliśmy swoją robotę”.

Callahan zakończył pierwszą akcję Schalmonta w meczu 13-jardowym biegiem na przyłożenie, a następnie przebiegł 73 jardy, zdobywając przyłożenie po powrocie po rozpoczęciu gry w drugiej kwarcie, kiedy Schalmont zniwelował stratę 8-6.

Green Tech (0-2) objęło prowadzenie 8-6 na początku drugiej kwarty, kiedy Mikel przebiegł 4 jardy i zdobył przyłożenie na quarterbacku, a Tyree Johnson pobiegł na 2-punktową konwersję. Callahan odpowiedział długim kickoff returnem na punkt chwilę później.

„Przez całą pierwszą połowę, oni nacierali na nas. W drugiej połowie, przegrupowaliśmy się” – powiedział Whipple. „Nasza obrona stanęła na wysokości zadania. Dużo się uginaliśmy, ale nie złamaliśmy”.

Za Johnsonem i Mikelem Green Tech odniosło wiele sukcesów w pierwszej połowie, ale tylko te osiem punktów. Green Tech nie sprostał w pierwszej kwarcie niekompletnemu podaniu w czwartej i czwartej próbie z pola 16 Schalmont, a w drugiej kwarcie 2-jardowemu biegowi Johnsona w czwartej i golu z pola 3 Sabres.

Johnson poprowadził Green Tech — które miało za sobą porażkę 52-0 w lidze niższej z Warrensburg/Lake George/Bolton — z 119 jardami biegu w 18 próbach. Mikel biegł 17 razy na 72 jardy.

„Green Tech grało ostro po tym, jak w zeszłym tygodniu dostali kopa w tyłek” – powiedział Whipple. „Za powrót i zrobienie tego, co zrobili, oddaję im wielkie uznanie.

Schalmont pokonał Green Tech 46-0 w ostatnim spotkaniu tych drużyn w 2022 roku, a także rok wcześniej 22-0. Piątkowe starcie okazało się znacznie bardziej wyrównane.

„Nie graliśmy w tygodniu 0, ponieważ musieliśmy ćwiczyć” – powiedział Whipple. „Potrzebowaliśmy pracy i potrzebujemy jej więcej. Wrócą, obejrzą film i będą lepsi”.

W przyszły piątek Schalmont podejmie trzykrotnego mistrza Sekcji 2 Klasy B, drużynę Ravena-Coeymans-Selkirk.

• Zielona technologia 0 8 0 0 — 8
  • Schalmont 6 6 8 6 — 26