Home Najnowsze wiadomości Andy Reid z Chiefs przedstawia ponurą aktualizację dotyczącą powrotu Isiah Pacheco po...

Andy Reid z Chiefs przedstawia ponurą aktualizację dotyczącą powrotu Isiah Pacheco po operacji

9
0

Ten Kansas City Chiefs w najbliższej przyszłości może obyć się bez gwiazdy drużyny, Isiah Pacheco.

Trener główny Andy Reid przekazał w środę mało optymistyczne informacje na temat zawodnika w trzecim roku, mówiąc reporterom, że Pacheco przeszedł operację kilka dni po złamaniu kości strzałkowej w ostatnich minutach meczu, w którym Chiefs wygrali 26-25 z Cincinnati Bengals.

Zawodnik drużyny Kansas City Chiefs Isiah Pacheco (10) biegnie z piłką, podczas gdy środkowy obrońca drużyny Cincinnati Bengals Akeem Davis-Gaither (59) zostaje zablokowany przez środkowego obrońcę drużyny Chiefs Noaha Graya (83) w pierwszej połowie meczu w niedzielę 15 września 2024 r. w Kansas City w stanie Missouri. (Zdjęcie AP/Charlie Riedel)

„Został przeniesiony na IR. Dziś przechodzi operację. Nie mogę podać godziny, kiedy wróci” – powiedział Reid.

„Zobaczymy, czy to będzie ten sezon, czy następny. Zobaczymy, jak sobie poradzi, gdy tu będzie”.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY UZYSKAĆ ​​WIĘCEJ INFORMACJI SPORTOWYCH NA FOXNEWS.COM

Aktualizacja Reida następuje po doniesieniach, że Pacheco nie miał żadnych problemów z więzadłami. Według Sieć NFL, jego powrót do zdrowia może potrwać od sześciu do ośmiu tygodni.

Pacheco, członek drużyny Chiefs, która dwa razy z rzędu zdobyła mistrzostwo Super Bowl, przebiegł 45 jardów i zdobył przyłożenie w wygranym meczu otwarcia sezonu z Baltimore, a przed opuszczeniem niedzielnego meczu zaliczył 90 jardów i zdobył jedno przyłożenie.

BURMISTRZ KANSAS CITY ŚMIEJE SIĘ OSTATNIO PO PRZEGRANEJ PRZEZ BENGALS Z CHIEFS

Isiah Pacheco świętuje

Zawodnik drużyny Kansas City Chiefs Isiah Pacheco świętuje zdobycie punktu w drugiej połowie meczu przeciwko Baltimore Ravens 5 września 2024 r. w Kansas City w stanie Missouri. (Zdjęcie AP/Ed Zurga)

W niedzielę opuścił stadion w bucie ortopedycznym i o kulach. Wygląda na to, że doznał kontuzji w pierwszej akcji ostatniej akcji, po skręceniu kostki.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY POBRAĆ APLIKACJĘ FOX NEWS

Na jego miejsce wejdą niezatrudniony debiutant Carson Steele i Samaje Perine.

Chiefs podpisali również kontrakt z doświadczonym rozgrywającym Kareem Hunt do swojego składu treningowego we wtorek. Reid powiedział, że prawdopodobnie nie zagra w meczu z Atlanta Falcons w ten weekend, ale wkrótce może się pojawić.

Przyłożenie Kareema Hunta

Zawodnik drużyny Kansas City Chiefs, Kareem Hunt (27), zdobywa przyłożenie przed defensywnym rozgrywającym drużyny Los Angeles Rams, Lamarcusem Joynerem (20), a ofensywny obrońca drużyny Chiefs, Cameron Erving (75), przygląda się temu w pierwszej połowie meczu 19 listopada 2018 r. w Los Angeles. (AP Photo/Marcio Jose Sanchez, plik)

„Chcę zobaczyć, gdzie jest. Chcę zobaczyć, jak dziś pracuje” — powiedział Reid w środę. „Zobacz, gdzie jest, a będę mógł lepiej ocenić”.

Do sporządzenia niniejszego raportu przyczyniła się agencja Associated Press.

Obserwuj Fox News Digital relacje sportowe na Xi zasubskrybuj biuletyn Fox News Sports Huddle.