Home Sport Piłka nożna Union College pokonana przez Springfield 37-20 | Sport

Piłka nożna Union College pokonana przez Springfield 37-20 | Sport

11
0

Dominująca gra biegowa Springfield z wykorzystaniem potrójnej opcji okazała się w piątkowy wieczór zbyt trudna dla futbolu amerykańskiego Union College. Pride zdobyli ponad 350 jardów i zdobyli 24 punkty z rzędu między drugą a trzecią kwartą, odnosząc zwycięstwo 37-20 na Stagg Field w Springfield w stanie Massachusetts.

Union (1-2 w sumie) zmagał się przez całą noc z atakiem Springfield (3-0 w sumie). Pride niosło piłkę 52 razy na 354 jardy, a Dante Vasquez i Arsen Shtefan przewodzili, łącząc 187 jardów i cztery przyłożenia. Springfield próbowało tylko trzech podań, kończąc dwa z nich na 68 jardów.

Union prowadziło 8-6 po pierwszej kwarcie dzięki przyłożeniu Patcha Flanagana z 1 jarda, ale Springfield zdobyło 17 punktów w drugiej kwarcie i prowadziło 23-8. Przyłożenie Shtefana z 10 jardów w trzeciej kwarcie powiększyło przewagę do 30-8.

Union otrzymał parę podań touchdown w czwartej kwarcie od Flanagana do Robbiego Tolberta. Flanagan wykonał 21 z 38 podań na 262 jardy i dwa punkty, a Michael Fiore przebiegł 100 jardów w 16 próbach, ale Union został poszkodowany przez dziewięć kar na 79 jardów.

Przegrana ta przerwała passę pięciu zwycięstw Union w regularnych meczach towarzyskich ze Springfield.

Następnie Garnet Chargers zakończą swój harmonogram spotkań poza konferencją, udając się do New Jersey, aby zmierzyć się z Montclair State w meczu, który odbędzie się 28 września o godzinie 17:00.

• Związek 8 0 0 12 — 20
  • 6 17 7 7 — 37