Home Sport Piłka nożna CBA powstrzymuje Shakera 27-9 — piątkowe wyniki Sekcji 2 |...

Piłka nożna CBA powstrzymuje Shakera 27-9 — piątkowe wyniki Sekcji 2 | Lekkoatletyka

9
0

W czwartej kwarcie Blue Bison podwyższyli na 20-19, kiedy Dom DiBacco z biegu z 52 jardów zdobył swoje trzecie przyłożenie w meczu, ale Shakerowi dwupunktowa próba konwersji nie powiodła się.

CBA odpowiedziało czterojardowym niszczycielem prowadzonym przez Jonesa, aby zakończyć punktację.

Bracia objęli prowadzenie 14-0 w drugiej kwarcie po krótkich seriach niszczycieli Aidena Guziego i Jonesa, ale Blue Bison wrócił na jedno prowadzenie, gdy DiBacco strzelił z dwóch jardów w trzeciej kwarcie i z 52 jardów. w czwartym.

Zavry Ward rzucił sześć podań przyłożenia i poprowadził Queensbury do zwycięstwa 41-12 nad South Glens Falls w klasie A.

Znalazł trzech różnych przyjmujących, Marcusa Goodena, Justice Affinito i Isaiaha Engela, którzy przyjęli długie przyłożenia w pierwszej połowie, gdy Spartanie objęli prowadzenie 21-0.

Queensbury przedłużyło wynik do 35-0 przez trzy kwarty, kiedy Ward rzucił podania TD do Engela i Thomasa Collinsa. Gooden złapał kolejne podanie niszczyciela czołgów w czwartej kwarcie.

Ward zakończył mecz z 364 podaniami przy zaledwie 12 podaniach.

Również w klasie A Ballston Spa wyprzedziło Mohonasen 54-8.

W klasie B Caelan Porter trafił 12 z 17 podań na 298 jardów i miał cztery przyłożenia, a Gloversville pokonał Schalmont 48-28.

Jego 11-jardowy rzut w drugiej kwarcie dał Gloversville prowadzenie 21-6 do przerwy, a w trzeciej kwarcie dodał 73-jardowe podanie do Ezequiela Santiago i 38-jardowe do Labrona Hudsona, a Huskies podwyższyli 34-34-. 12.

Braydon Deere przebiegł go 20 razy, na 116 jardów i dwa przyłożenia dla Gloversville, a Landen Callahan rozegrał ważny mecz dla Sabres, rzucając 25 razy na 204 jardy i cztery przyłożenia.

Brody Holcomb rzucił dwa podania po przyłożeniu, a Jordan Baker zdobył dwa gole, a Glens Falls pokonał Mechanicville/Hoosic Valley 27-8 w klasie B.

Holcomb trafił 20 z 27 na 294 jardy, a Oscar Lilac trafił sześć z nich na 121 jardów i przyłożył, dzięki czemu w drugiej kwarcie Black Bears prowadzili na 8-6.

Baker strzelił gola z trzech jardów w trzeciej kwarcie, dając Glens Falls prowadzenie 14-8 po dwupunktowej konwersji, a następnie Black Bears podwyższyli na 21-8 w trzeciej kwarcie po podaniu niszczyciela z 15 jardów od Holcomba do Kellen Driscoll .

Lansingburgh pokonał Ichaboda Crane’a 32:0 w klasie B.

W pierwszej połowie Le’Kye Ford zdobył dwa przyłożenia, a Rycerze objęli prowadzenie 20-0.

W obronie Sania Fredericks złapała worek i dwukrotnie odzyskała piłkę dla Lansingburgha.

Landen Cumm zdobył trzy przyłożenia i poprowadził Schuylerville do zwycięstwa 49-14 w klasie C nad Hudsonem.

Wszystkie przyłożenia Cumma, w tym powrót kopnięciem z 45 jardów, miały miejsce w pierwszej połowie, kiedy Black Horses objęły prowadzenie 42-0.

Hoosick Falls/Tamarac pokonali Johnstown 27-0 w meczu bez klasyfikacji.