Home Sport Hat-trick Muthersbaugha sprawia, że ​​męska drużyna hokejowa Union wyprzedziła Mercyhurst | Lekkoatletyka

8
0

Mecz nr 2 na Messa był jeszcze lepszy dla Muthersbaugha.

Ben Muthersbaugh zaliczył hat-tricka i dwie asysty, poprowadził męską drużynę hokejową Union College do zwycięstwa 6:2 poza konferencją nad Mercyhurst w piątek na Messa Rink. Muthersbaugh i napastnik Nate Hanley, którzy strzelili dwa gole i asystę, rozmawiali po meczu z Kenem Schottem z „The Gazette”.

W piątek strzelił hat-tricka i zaliczył asystę, co pomogło drużynie Garnet Chargers w zwycięstwie 6:2 poza konferencją nad Mercyhurst.

Liniowy Nate Hanley dodał dwa gole i asystę, dzięki czemu Garnet Chargers poprawili wynik na 3-1.

Uważa się, że hat-trick Muthersbaugha jest pierwszym zdobytym przez studenta pierwszego roku w Union od czasu, gdy Josh Jooris strzelił trzy gole w swoim pierwszym meczu na uczelni w wygranym 9:0 meczu z Sacred Heart 8 października 2010 roku.

Muthersbaugh kontrolował emocje na konferencji prasowej po meczu.

Ben Muthersbaugh zaliczył hat-tricka i dwie asysty, poprowadził męską drużynę hokejową Union College do zwycięstwa 6:2 poza konferencją nad Mercyhurst w piątek na Messa Rink. Po meczu główny trener Unionu Josh Hauge rozmawiał z Kenem Schottem z „The Gazette”.

„To dobre uczucie” – powiedział Muthersbaugh. „Gra zespołowa, więc chwała moim kolegom z linii”.

Pierwsze dwa gole Muthersbaugha padły w odstępie 12 sekund w końcówce pierwszej kwarty, zmieniając deficyt 1:0 w prowadzenie 2:1.

Przy pierwszym golu Brandon Buhr wymusił stratę i podał krążek Muthersbaughowi, który na 21,3 sekundy przed końcem oddał mocny strzał ze szczeliny obok bramkarza Simona Buchelera.

Następnie, na dziewięć sekund przed końcem, Nick Young podał krążek Muthersbaughowi z lewego koła, a ten oddał strzał nadgarstkiem do bramki.

„Uważam, że zagrał świetnie” – powiedział główny trener Unionu Josh Hauge. „Oczywiście dostajesz trzy, ale byliśmy trochę sfrustrowani. Mieliśmy kilka sytuacji, których nie wykorzystaliśmy, ale jednej potrzebowaliśmy. Zatem zdobycie dwóch było czymś ogromnym.”

Ben Muthersbaugh zaliczył hat-tricka i dwie asysty, poprowadził męską drużynę hokejową Union College do zwycięstwa 6:2 poza konferencją nad Mercyhurst w piątek na Messa Rink. Po meczu główny trener Mercyhurst, Rick Gotkin, rozmawiał z Kenem Schottem z „The Gazette”.

Parker Lindauer podwyższył na 3:1 dla Union o 8:35 drugiej kwarty. Niecałą minutę później Mercyhurst zdobył jednak bramkę po golu Rileya Fitzgeralda.

Hanley strzelił 1:24 w trzeciej kwarcie i dał Unionowi dwubramkowe prowadzenie. Następnie, w ciągu 54 sekund od połowy trzeciego gola, Hanley strzelił drugiego gola, a Muthersbaugh skompletował hat-tricka. Caden Villegas asystował przy obu tych bramkach.

Hauge był zadowolony z gry drużyny Hanleya, Muthersbaugha i Villegasa.

„Po prostu uważałem, że ta linia jest ogólnie znakomita” – powiedział Hauge. „Nate Hanley jest dla nas oczywiście naprawdę utalentowanym ofensywnym graczem, ale sposób, w jaki ciężko pracował i rywalizował tylko krążkami (był dobry). Caden Villegas był nam potrzebny do rozegrania takiego meczu. Został tylko ugryzionym przez węża. Dlatego fakt, że został nagrodzony, jest czymś ogromnym”.

Główny trener Mercyhurst, Rick Gotkin, uważał, że Union był lepszym zespołem, mimo że Lakers (1-4) strzelili pierwszego gola i po dwóch tercjach przegrywali jedną tercją.

„Myślałem, że to mężczyźni i chłopcy” – powiedział Gotkin. „Myślałem, że Union zagrał naprawdę, naprawdę dobrze. Oczywiście nasz najgorszy mecz w tym roku. To dopiero piąty mecz, ale z pewnością był to nasz najgorszy mecz. Union po prostu wyglądał na szybszego, szybszego, silniejszego i bardziej zdeterminowanego.

W sobotę obie drużyny spotkają się ponownie o godzinie 17:00.

Mercyhurst 1 1 0 — 2

Unia 2 1 3 — 6

Okres pierwszy — 1, Mercyhurst, Margel 2 (Geregach, Price), 1:25 (str.). 2, Union, Muthersbaugh 1 (Buhr, Miles), 19:39. 3, Union, Muthersbaugh 2 (Young, Prokop), 19:31. Kary — Jeanette, Uni (interwencja), :21; Geregach, Mer (zahaczenie), 15:54.

Druga tercja — 4, Union, Lindauer 2 (Buzziol, MacArthur), 8:35. 5, Mercyhurst, Fitzgerald 2, 9:28. Kary — Korpi, Uni (potknięcie), 18:15.

Trzeci okres — 6, Union, Hanley 2 (Villegas, Muthersbaugh), 1:24. 7, Union, Hanley 3 (Villegas, Muthersbaugh), 10:36. 8, Union, Muthersbaugh 3 (Hanley, Ferguson), 11:30. Kary – brak.

Strzały celne — Mercyhurst 8-9-5 — 22. Union 17-11-6 — 34.

Możliwości gry w przewadze — Mercyhurst 1 z 2; Unia 0 z 1.

Bramkarze — Mercyhurst, Bucheler 1-3-0 (33 strzały, 27 obron), McPhail (11:30 trzeci, 1-1). Unia, Chauvette 3-1-0 (22-20).

A — 1605. T — 2:13.

Sędziowie — Tom Steinel, William Brennan III. Sędziowie liniowi — Noah Merrow, Dylan Lewis.