Strona główna Świat Po dobrych interwencjach Marcosa Felipe Bahia remisuje z Cruzeiro w Mineirão; zobacz...

Po dobrych interwencjach Marcosa Felipe Bahia remisuje z Cruzeiro w Mineirão; zobacz notatki

10
0

Ważne dla 30. rundy Mistrzostw Brazylii 2024 starcie Bahii z Cruzeiro zakończyło się remisem 1:1 na stadionie Mineirão. Mecz był dość wyrównany, obie drużyny stwarzały sobie dobre okazje, lecz brakowało im precyzji w wykończeniu. Cruzeiro otworzył wynik w 61. minucie, a Gabriel Veron wykorzystał asystę (…)

19 na zewnątrz
2024
– 03:26

(aktualizacja o 3:32)

(

Konfrontacja Bahii i Rejsobowiązuje na 30. rundę Mistrzostw Brazylii 2024, które zakończyły się remisem 1:1 w Mineirão. Mecz był dość wyrównany, obie drużyny stwarzały sobie dobre okazje, lecz brakowało im precyzji w wykończeniu. TO Rejs otworzył wynik w 61. minucie, a Gabriel Veron wykorzystał asystę Matheusa Pereiry. Bahia zareagował i zdołał wyrównać w 82. minucie, kiedy po podaniu Ademira bramkę zdobył Lucas Rodríguez.

Najważniejszym momentem meczu był bramkarz Marcos Felipe z Bahii, który popisał się świetnymi interwencjami, głównie po strzałach Kaio Jorge i Matheusa Pereiry, utrzymując drużynę Bahii w grze. Obrona również była solidna, a Gabriel Xavier odciął kilka ataków Cruzeiro. Bahia miała jednak trudności z narzuceniem swojej ofensywnej gry, a Biel i Everaldo marnowali dobre okazje.

Jeśli chodzi o oceny zawodników Bahii, na najwyższą ocenę (8,5) zasługuje Marcos Felipe za swój zdecydowany występ. Kolejnym wyróżnikiem defensywy był Gabriel Xavier, który otrzymał ocenę 7,5. W pomocy Cauly był ważny, ale jego następca zmniejszył siłę twórczą zespołu, zdobywając ocenę 6,5. W ataku Everaldo i Biel byli pracowici, ale nieskuteczni i obaj zasłużyli na ocenę 5,5.

Remis utrzymuje Bahię na stabilnej pozycji w tabeli, jednak zespół wie, że musi się poprawić w sektorze ofensywnym, aby móc dalej marzyć o miejscu w kolejnych Libertadores.