Strona główna Sport Tottenham vs West Ham – Premier League: Wyniki na żywo, wiadomości o...

Tottenham vs West Ham – Premier League: Wyniki na żywo, wiadomości o drużynie i aktualizacje po powrocie Son Heung-mina po opuszczeniu upadku Spurs przeciwko Brighton po ostatniej przerwie

9
0

Klubowa piłka nożna powróciła!

Tottenhamu gościć londyńskich rywali West Hamu na stadionie Tottenham Hotspur we wczesną sobotę, Pierwsza liga przedział czasowy rozpoczęcia. Podopieczni Ange Postecoglou chcą otrząsnąć się po rozczarowującej porażce 3:2, z którą ponieśli Brighton tuż przed przerwą reprezentacyjną.

Zespół z północnego Londynu przed porażką miał serię pięciu meczów bez porażki, a teraz ponownie wywierał presję na australijskiego trenera i jego zespół. Nie mają łatwego zadania w starciu z bliskimi rywalami. Po słabym początku sezonu drużyna Julena Lopetegui Hammers będzie szukać zdecydowanego zwycięstwa nad Spurs.

Śledź transmisję na żywo Mail Sport poniżej, aby uzyskać wyniki na żywo, wiadomości o drużynie, najnowsze aktualizacje i reakcje.