Strona główna Najnowsze wiadomości BYU zdobywa ekscytujące przyłożenie na 10 sekund przed końcem, aby odeprzeć zdenerwowanie...

BYU zdobywa ekscytujące przyłożenie na 10 sekund przed końcem, aby odeprzeć zdenerwowanie stanu Oklahoma

10
0

Dołącz do Fox News, aby uzyskać dostęp do tych treści

Osiągnąłeś maksymalną liczbę artykułów. Zaloguj się lub utwórz konto BEZPŁATNIE, aby kontynuować czytanie.

Wpisując swój adres e-mail i naciskając przycisk Kontynuuj, wyrażasz zgodę na warunki Fox News Warunki użytkowania I Polityka prywatnościw tym nasze Zawiadomienie o zachętach finansowych.

Proszę podać prawidłowy adres e-mail.

W piątkowy wieczór drużyna BYU Cougars odniosła u siebie ekscytujące zwycięstwo nad Oklahoma State Cowboys i pozostaje niepokonana Konferencja Wielkiej 12 przeciwnicy.

The Nr 13 Kuguary miał piłkę na 35 jardzie stanu Oklahoma i na 19 sekund przed końcem prowadził 35-31. Jake Retzlaff cofnął się, aby podać, przejrzał swoje postępy w kieszeni i przez ułamek sekundy zauważył, że skrzydłowy Darius Lassiter był otwarty. Lassiter złapał piłkę, złamał dwa wślizgi i zdobył zielone przyłożenie.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY UZYSKAĆ ​​WIĘCEJ RELACJI SPORTOWYCH NA FOXNEWS.COM

Skrzydłowy BYU Darius Lassiter (5) i rozgrywający Jake Retzlaff (12) świętują po tym, jak Retzlaff pobiegł po przyłożenie w pierwszej połowie meczu futbolu uniwersyteckiego NCAA przeciwko Oklahoma State, piątek, 18 października 2024 r. w Provo w stanie Utah. (Sterty zdjęć AP/Spenserów)

Fani BYU wybuchli z zachwytu, gdy Lassiter i zespół świętowali przyłożenie. Cougars utrzymali zwycięstwo 38-35.

„To magiczne. To duchowe” – powiedział Retzlaff. „Jak można nie być romantycznym w tej grze?”

Retzlaff miał 13 z 26 trafień, notując 218 podań, dwa podania po przyłożeniu i dwa przechwyty. Pobiegł także na odległość 81 jardów i zdobył przyłożenie na ziemi.

W trzeciej kwarcie na 3:43 przed końcem rzucił swoje pierwsze podanie na przyłożenie do Keelana Mariona. BYU objął prowadzenie w tym wyścigu.

TRAVIS HUNTER Z KOLORADO argumentuje, że gra „w obie strony” dla HEISMANA NAD ASHTON JEANTY z drużyny BOISE STATE

LJ Martin świętuje

Biegacz BYU LJ Martin, drugi od lewej, świętuje zdobycie przyłożenia w drugiej połowie meczu futbolu uniwersyteckiego NCAA przeciwko Oklahoma State, piątek, 18 października 2024 r. w Provo w stanie Utah. (Sterty zdjęć AP/Spenserów)

Stan Oklahoma Rozgrywający Alan Bowman i skrzydłowy Brennan Presley rzucali sobie nawzajem przyłożenia w czwartej kwarcie. Presley znalazł Bowmana, który zdobył przyłożenie z 16 jardów i wyrównał wynik. Po tym, jak BYU kopnął do kosza z gry, Bowman odwdzięczył się podaniem z odległości sześciu jardów na 1:13 przed końcem meczu.

Obrona Cowboys nie mogła się przebić.

„To nie było typowe dla tego, co widać w naszej obronie” – powiedział trener BYU Kalani Sitake. „Myślałem, że działamy trochę jako freelancerzy, żeby spróbować zrobić coś ważnego”.

Cougars running back LJ Martin rzucił 120 jardów na ziemię i zdobył dwa gole. Lassiter miał sześć chwytów na odległość 1289 jardów.

Alan Bowman rzuca

Rozgrywający stanu Oklahoma Alan Bowman nie żyje w drugiej połowie meczu futbolu uniwersyteckiego NCAA przeciwko BYU, piątek, 18 października 2024 r. w Provo w stanie Utah. (Sterty zdjęć AP/Spenserów)