Home Najnowsze wiadomości Angel Reese ze Sky pobił rekord WNBA w liczbie double-double z rzędu...

Angel Reese ze Sky pobił rekord WNBA w liczbie double-double z rzędu w sezonie

17
0

Kiedy kibice sportu wspominają klasę draftu WNBA 2024, Chicago Sky może zostać zapamiętane jako drużyna, która dokonała największego wyczynu stulecia, wybierając Anioł Reese siódme miejsce w klasyfikacji generalnej.

W niedzielę Reese zdobył 10 punktów i miał 16 zbiórek w przegranym 70-62 meczu z Ryś z Minnesoty. Zapisała się w historii WNBA, notując swój 10. z rzędu double-double. Reese pobiła rekord Candace Parker po tym, jak była rozgrywająca Los Angeles Sparks miała ich dziewięć z rzędu w 2015 roku.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY UZYSKAĆ ​​WIĘCEJ INFORMACJI SPORTOWYCH NA FOXNEWS.COM

Angel Reese z Chicago Sky łapie piłkę po zbiórce w pierwszej połowie meczu z Minnesota Lynx 30 czerwca 2024 r. na Wintrust Arena w Chicago. (Melissa Tamez/Icon Sportswire za pośrednictwem Getty Images)

Były zawodnik LSU zdobył 4 z 16 punktów z podłogi. Miała pięć zbiórek w ataku.

Minnesota odrobiła straty i wywalczyła zwycięstwo, pokazując, dlaczego jest jedną z najlepszych drużyn w WNBA.

ANGEL REESE ŁĄCZY REKORD WNBA W WIĘKSZOŚCI KOLEJNYCH MECZÓW Z DOUBLE-DOUBLE

Angel Reese pilnuje Napheesy Collier

Angel Reese z Chicago Sky (z prawej) strzeże Napheesy Collier z Minnesota Lynx w pierwszej połowie 30 czerwca 2024 r. w Wintrust Arena w Chicago. (Melissa Tamez/Icon Sportswire za pośrednictwem Getty Images)

Kyla McBride zdobyła 16 punktów, miała pięć zbiórek i pięć asyst w zwycięskim meczu. Napheesa Collier miała 13 punktów, 11 zbiórek, sześć asyst, cztery przechwyty i trzy bloki.

Lynx poprawili swój wynik do 14-4 w sezonie, podczas gdy Chicago upadło do 6-11.

Reese jest jedyną zawodniczką w swojej klasie debiutantów, która notuje średnio double-double i jedyną, która przed rozpoczęciem niedzielnych meczów poza Caitlin Clark notuje średnio co najmniej dwie asysty na mecz.

Angel Reese wycofuje się z Dearica Hamby

Angel Reese z Chicago Sky atakuje kosz, a Dearica Hamby z Los Angeles Sparks broni go w pierwszej połowie 30 maja 2024 r. w Chicago. (Zdjęcie AP/Charles Rex Arbogast/plik)

KLIKNIJ TUTAJ, ABY POBRAĆ APLIKACJĘ FOX NEWS

Chicago znajduje się obecnie na marginesie play-offów po porażce, gdy Indiana Fever pokonała Phoenix Mercury 88-82.

Śledź Fox News Digital relacje sportowe w X i subskrybuj biuletyn Fox News Sports Huddle.