Strona główna Najnowsze wiadomości BYU zdobywa ekscytujące przyłożenie na 10 sekund przed końcem, aby odeprzeć zdenerwowanie...

BYU zdobywa ekscytujące przyłożenie na 10 sekund przed końcem, aby odeprzeć zdenerwowanie stanu Oklahoma

7
0

Dołącz do Fox News, aby uzyskać dostęp do tych treści

Osiągnąłeś maksymalną liczbę artykułów. Zaloguj się lub utwórz konto BEZPŁATNIE, aby kontynuować czytanie.

Wpisując swój adres e-mail i naciskając przycisk Kontynuuj, wyrażasz zgodę na warunki Fox News Warunki użytkowania I Polityka prywatnościw tym nasze Zawiadomienie o zachętach finansowych.

Proszę podać prawidłowy adres e-mail.

W piątkowy wieczór drużyna BYU Cougars odniosła u siebie ekscytujące zwycięstwo nad Oklahoma State Cowboys i pozostaje niepokonana Konferencja Wielkiej 12 przeciwnicy.

The Nr 13 Kuguary miał piłkę na 35 jardzie stanu Oklahoma i na 19 sekund przed końcem prowadził 35-31. Jake Retzlaff cofnął się, aby podać, przejrzał swoje postępy w kieszeni i przez ułamek sekundy zauważył, że skrzydłowy Darius Lassiter był otwarty. Lassiter złapał piłkę, złamał dwa wślizgi i zdobył zielone przyłożenie.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY UZYSKAĆ ​​WIĘCEJ RELACJI SPORTOWYCH NA FOXNEWS.COM

Skrzydłowy BYU Darius Lassiter (5) i rozgrywający Jake Retzlaff (12) świętują po tym, jak Retzlaff pobiegł po przyłożenie w pierwszej połowie meczu futbolu uniwersyteckiego NCAA przeciwko Oklahoma State, piątek, 18 października 2024 r. w Provo w stanie Utah. (Sterty zdjęć AP/Spenserów)

Fani BYU wybuchli z zachwytu, gdy Lassiter i zespół świętowali przyłożenie. Cougars utrzymali zwycięstwo 38-35.

„To magiczne. To duchowe” – powiedział Retzlaff. „Jak można nie być romantycznym w tej grze?”

Retzlaff miał 13 z 26 trafień, notując 218 podań, dwa podania po przyłożeniu i dwa przechwyty. Pobiegł także na odległość 81 jardów i zdobył przyłożenie na ziemi.

W trzeciej kwarcie na 3:43 przed końcem rzucił swoje pierwsze podanie na przyłożenie do Keelana Mariona. BYU objął prowadzenie w tym wyścigu.

TRAVIS HUNTER Z KOLORADO argumentuje, że gra „w obie strony” dla HEISMANA NAD ASHTON JEANTY z drużyny BOISE STATE

LJ Martin świętuje

Biegacz BYU LJ Martin, drugi od lewej, świętuje zdobycie przyłożenia w drugiej połowie meczu futbolu uniwersyteckiego NCAA przeciwko Oklahoma State, piątek, 18 października 2024 r. w Provo w stanie Utah. (Sterty zdjęć AP/Spenserów)

Stan Oklahoma Rozgrywający Alan Bowman i skrzydłowy Brennan Presley rzucali sobie nawzajem przyłożenia w czwartej kwarcie. Presley znalazł Bowmana, który zdobył przyłożenie z 16 jardów i wyrównał wynik. Po tym, jak BYU kopnął do kosza z gry, Bowman odwdzięczył się podaniem z odległości sześciu jardów na 1:13 przed końcem meczu.

Obrona Cowboys nie mogła się przebić.

„To nie było typowe dla tego, co widać w naszej obronie” – powiedział trener BYU Kalani Sitake. „Myślałem, że działamy trochę jako freelancerzy, żeby spróbować zrobić coś ważnego”.

Cougars running back LJ Martin rzucił 120 jardów na ziemię i zdobył dwa gole. Lassiter miał sześć chwytów na odległość 1289 jardów.

Alan Bowman rzuca

Rozgrywający stanu Oklahoma Alan Bowman nie żyje w drugiej połowie meczu futbolu uniwersyteckiego NCAA przeciwko BYU, piątek, 18 października 2024 r. w Provo w stanie Utah. (Sterty zdjęć AP/Spenserów)