Home Najnowsze wiadomości Caitlin Clark z Fever walczy z skręconą kostką i wyrównuje rekord debiutantki...

Caitlin Clark z Fever walczy z skręconą kostką i wyrównuje rekord debiutantki WNBA w zwycięstwie nad Dream

18
0

Dołącz do Fox News, aby uzyskać dostęp do tej treści

Dodatkowo otrzymasz specjalny dostęp do wybranych artykułów i innych treści premium po założeniu konta — bezpłatnie.

Podając swój adres e-mail i klikając przycisk Kontynuuj, wyrażasz zgodę na warunki korzystania z serwisu Fox News. Warunki korzystania I Polityka prywatnościw tym nasz Zawiadomienie o zachętach finansowych.

Proszę podać prawidłowy adres e-mail.

Caitlin Clark poradziła sobie z urazem i w poniedziałkowy wieczór wyrównała kolejny rekord debiutanta WNBA, kiedy Indiana Fever pokonała Atlanta Dream 84-79.

Clark zdobyła 19 punktów i dodała siedem zbiórek i siedem asyst przy 6 z 14 rzutów z pola. Clark trafiła cztery rzuty za 3 punkty i wyrównała rekord debiutantki WNBA w liczbie rzutów za 3 punkty w jednym sezonie z wynikiem 85. Jest na równi z Rhyne Howard z Dream w tym rekordzie.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY UZYSKAĆ ​​WIĘCEJ INFORMACJI SPORTOWYCH NA FOXNEWS.COM

Caitlin Clark, nr 22 z drużyny Indiana Fever, spogląda wstecz po rzucie do kosza przeciwko Allishy Gray, nr 15 z drużyny Atlanta Dream, w pierwszej połowie meczu koszykówki WNBA w poniedziałek 26 sierpnia 2024 r. w Atlancie. (Zdjęcie AP/Brynn Anderson)

Gorączka nowicjuszka również zmagała się z urazem kostki przed końcem pierwszej połowy. Zeszła z boiska o własnych siłach i wróciła na drugą połowę.

„Widziałam powtórkę i wyglądam naprawdę miękko. To nie był taki zły zwrot, ale bolało” – powiedziała reporterom po meczu, za pośrednictwem Gwiazda Indy.

OSTROŻNE PRZYJĘCIE CAITLIN CLARK PRZEZ WNBA JEST „DOBRE DLA GRY”, MÓWI HOLLY ROWE Z ESPN

Caitlin Clark na podłodze

Caitlin Clark, nr 22, z drużyny Indiana Fever leży na parkiecie z powodu kontuzji w pierwszej połowie meczu koszykówki WNBA przeciwko drużynie Atlanta Dream w poniedziałek 26 sierpnia 2024 r. w Atlancie. (Zdjęcie AP/Brynn Anderson)

Kelsey Mitchell poprowadziła drużynę z 29 punktami dla Fever. Aliyah Boston miała 14 punktów i 11 zbiórek. Damaris Dantas miała 11 punktów z ławki rezerwowych.

Indiana poprawiła swój wynik na 14-16 dzięki zwycięstwu, kontynuując walkę o wejście do play-offów. Ich 14 zwycięstw to najwięcej od 2016 r., kiedy zakończyli rok z wynikiem 17-17. W 2019 i 2023 r. odnieśli 13 zwycięstw.

Tina Charles zdobyła 28 punktów Sen w przegranej. Dodała osiem zbiórek.

Cailtin Clark i Lexie Hull

Caitlin Clark, rozgrywająca Indiana Fever, nr 22, reaguje po zdobyciu przez swoją drużynę punktów w drugiej połowie meczu koszykówki WNBA przeciwko Atlanta Dream w poniedziałek 26 sierpnia 2024 r. w Atlancie. (Zdjęcie AP/Brynn Anderson)

KLIKNIJ TUTAJ, ABY POBRAĆ APLIKACJĘ FOX NEWS

Czterech z pięciu starterów Dream miało dwucyfrowe wyniki. Howard miał 16 punktów, Allisha Gray miała 12 punktów, a Jordin Canada miała 10 punktów.

Obserwuj Fox News Digital relacje sportowe na X, i zasubskrybuj biuletyn Fox News Sports Huddle.