Home Najnowsze wiadomości Kirk Cousins ​​z drużyny Falcons prowadzi cudowną akcję w ostatniej chwili, zaskakując...

Kirk Cousins ​​z drużyny Falcons prowadzi cudowną akcję w ostatniej chwili, zaskakując drużynę Eagles na wyjeździe

8
0

Nudna gra ofensywna przerodziła się w absolutny szok w programie „Monday Night Football”, kiedy Atlanta Falcons pokonał Philadelphia Eagles 22-21 dzięki znakomitej akcji Kirka Cousinsa w ostatniej minucie meczu.

Kluczowym momentem meczu była sytuacja trzeciego i krótkiego podania w czerwonej strefie drużyny Falcons, w której rozgrywający Jalen boli zamiast biec z piłką, żeby zabić czas, grał w akcji i szukał Saquona Barkleya.

Barkley, który miał znakomity debiut w Eagles z trzema przyłożeniami, wydawał się przeznaczony do pierwszego podania, które przypieczętowałoby mecz – gdyby złapał piłkę. Po upuszczeniu zegar się zatrzymał, wprowadzając kopacza Jake’a Elliota do gola polowego, dzięki czemu wynik meczu wynosił 18-15.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY UZYSKAĆ ​​WIĘCEJ INFORMACJI SPORTOWYCH NA FOXNEWS.COM

Saquon Barkley (26), rozgrywający drużyny Philadelphia Eagles, biegnie z piłką w meczu przeciwko drużynie Atlanta Falcons w pierwszej kwarcie na Lincoln Financial Field. (Bill Streicher-Zdjęcia)

Zatem, gdy na zegarze pozostało 1:39, Kuzyni i atak Falconsbez przerw na żądanie, miał szansę przebiec boisko i zdobyć przyłożenie, ale do zwycięstwa konieczne było zdobycie dodatkowego punktu.

Cóż, Cousins ​​wziął się do pracy, podając swojemu rozgrywającemu Kyle’owi Pittsowi 11 jardów, a następnie dwa przyjęcia Darnella Mooneya, co dało łącznie 47 jardów i pozwoliło mu dostać się do strefy punktowej Filadelfii.

Następnie, w trzeciej próbie i pięciu jardach od linii 7 jardów Filadelfii, Drake London pobiegł idealną trasą, którą Cousins ​​znalazł na nim w polu punktowym, a kibice na Lincoln Financial Field zamarli.

JALEN HURTS DZIELI SIĘ SERDECZNYMI SŁOWAMI Z BYŁYM KOLEŻKĄ Z DRUŻYNY EAGLES, JASONEM KELCE: „KOCHAM CIĘ”

Niewielkim zmarszczką w potencjalnym zwycięskim dodatkowym punkcie Falcons było to, że London został ukarany za nadmierne świętowanie, przesuwając 33-jardową próbę z powrotem do 48 jardów. Ale Younghoe Koo umieścił ją w środku.

Eagles, dysponując wszystkimi dostępnymi przerwami, mieli jeszcze szansę na rzut z pola, który Elliott mógłby wykorzystać na uratowanie wieczoru, ale Hurts, który wcześniej rozegrał świetny mecz, rzucił przechwyconą piłkę do defensywnego rozgrywającego Jessiego Batesa III, niwecząc tę ​​szansę.

Falcons i Eagles mają teraz bilans 1-1 po zaskakującym meczu w Filadelfii.

Darnell Mooney biegnie po punkt

Szeroki odbiorca drużyny Atlanta Falcons Darnell Mooney (1) przebiega obok defensywnego rozgrywającego drużyny Philadelphia Eagles CJ Gardnera-Johnsona (8) i zdobywa przyłożenie w drugiej połowie meczu futbolu amerykańskiego NFL w poniedziałek, 16 września 2024 r. w Filadelfii. (Zdjęcie AP/Matt Slocum)

Wydawało się, że mecz jest już rozstrzygnięty, gdy CJ Gardner-Johnson zablokował Bijana Robinsona w czwartej próbie i jednej jardzie, pozbawiając Falconsów możliwości zdobycia punktów po tym, jak Eagles zepchnęli Hurtsa do strefy punktowej, dając sobie trzypunktowe prowadzenie po dwupunktowej akcji Barkleya.

Ale powiedzenie, że nic się nie skończyło, póki się nie skończy, zyskało jeszcze jeden przykład, a to za sprawą kluczowych podań Cousinsa, który zakończył mecz z 20 celnymi podaniami w powietrzu na 241 jardów i dwoma przyłożeniami.

Cousins ​​wcześniej miał problemy w tej grze, a niektórzy zastanawiali się, czy to naprawiony Achilles mu dokuczał, ponieważ przez całą noc zostawiał za krótkie podania. Ale w trzeciej kwarcie puścił jedno do Mooneya, który zdobył 41 jardów przyłożenia, dając Falcons prowadzenie 15-10. Była to najdłuższa akcja ze scrimmage w nocy, w której Mooney prowadził w Atlancie z 88 jardami na zaledwie trzech przyjęciach.

W przypadku Eagles, DeVonta Smith, grający rolę najlepszego odbiorcy, gdy AJ Brown pauzował z powodu kontuzji ścięgna udowego, która prawdopodobnie wykluczy go również z gry w przyszłym tygodniu, miał jedyny touchdown w grze, zanim wszedł Mooney. Złapał siedmiojardowe podanie Hurtsa w drugiej kwarcie.

Robinson był kluczowym graczem Falcons na ziemi, mając najwięcej w grze 97 jardów w 14 próbach. Barkley był dwa jardy od niego gorszy w 22 próbach, podczas gdy Hurts miał 85 jardów w 13 próbach tuck-and-run.

Kirk Cousins ​​rzuca

Rozgrywający drużyny Atlanta Falcons Kirk Cousins ​​(18) rzuca podanie w pierwszej kwarcie meczu przeciwko drużynie Philadelphia Eagles na Lincoln Financial Field. (Eric Hartline-Imagn Images)

KLIKNIJ TUTAJ, ABY POBRAĆ APLIKACJĘ FOX NEWS

Hurts był skuteczny przed tą decydującą o losach meczu przechwyconą piłką, rzucając na odległość 183 jardów i trafiając 23 z 30 podań.

Śledź Fox News Digital relacje sportowe na Xi zasubskrybuj biuletyn Fox News Sports Huddle.