Home Najnowsze wiadomości Oklahoma State utrzymuje się w podwójnej dogrywce, by uniknąć niespodzianki w Arkansas

10
0

Lepiej wygrać brzydko niż przegrać pięknie i tak właśnie było w przypadku Stan Oklahoma w sobotę.

Podczas gdy drużyna Cowboys z numerem 16 pokonała Arkansas Razorbacks39-31, potrzeba było powrotu w drugiej połowie i dwóch dogrywek, aby uniknąć niespodzianki.

Razorbacks szybko wyszli na prowadzenie, prowadząc 14-0 w pierwszej kwarcie. Pierwsze punkty dnia dla Cowboys padły po 73-jardowym przyłożeniu Kale’a Smitha.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY UZYSKAĆ ​​WIĘCEJ INFORMACJI SPORTOWYCH NA FOXNEWS.COM

Ollie Gordon II z drużyny Oklahoma State świętuje przyłożenie z Prestonem Wilsonem w podwójnej dogrywce przeciwko drużynie Arkansas na stadionie Boone Pickens w Stillwater w Oklahomie. (OBRAZ)

Pierwsze punkty ofensywne dla Oklahoma State pojawiły się dopiero na dziewięć minut przed końcem trzeciej kwarty, kiedy kopacz Logan Ward trafił gola z pola z odległości 45 jardów, ustalając wynik na 21-10.

Cowboys złapali potrzebną przerwę na około 10 minut przed końcem czwartej kwarty. Przegrywając 21-13 i wciąż niesprawnym atakiem, Isaiah Sategna, returner Razorback, zgubił punt, a Cowboys odzyskali piłkę na linii 25 jardów Arkansas.

Dwie akcje później, rozgrywający Alan Bowman znalazł szerokiego odbiorcę Brennana Presleya na siedmiojardowe przyłożenie. Następnie Bowman podał do De’Zhauna Striblinga na dwupunktową konwersję, doprowadzając do remisu 21:21.

Po zatrzymaniu defensywy, Cowboys przeszli do sztuczki, aby pobudzić atak. Podczas flickera Bowman znalazł szeroko otwartego Jake’a Schultza na 63 jardy, aby wprowadzić go do strefy czerwonej.

Kilka zagrań później Cowboys wykazali się kreatywnością, wykorzystując Presleya z głębi pola do podania na trzy jardy i zdobywając przyłożenie, dając Cowboys prowadzenie 28-21.

DEREK JETER WYGŁOSIŁ NIEDOŚWIADCZONĄ PRZEMOWĘ W SZATNI ZESPOŁU FUTBOLU MICHIGAN PRZED WIELKĄ PORAŻKĄ Z TEKSASEM

Gracze Oklahoma State w krukach

Ollie Gordon II, środkowy, i Brennan Presley (80) z drużyny Oklahoma State świętują z kibicami po meczu. (OBRAZ)

Razorbacks odpowiedzieli błyskawicznie, przeprowadzając trzy akcje na 75 jardów, zwieńczone 43-jardowym przyłożeniem Luke’a Hasza od Taylena Greena, co pozwoliło wyrównać stan meczu na 28-28 na cztery minuty przed końcem.

Bowman poprowadził Cowboys na 55 jardów w ciągu trzech minut do linii 20 jardów Arkansas, przygotowując Ward do zdobycia gola z pola przez 38-latka, dzięki czemu Cowboys odzyskali prowadzenie 31-28.

Gdy nie było już przerw i na zegarze pozostało 55 sekund, Green wziął się do pracy.

Rozgrywający Razorbacks, po przejściu pod kosz, co przyniosło niewielkie zyski, oddał rzut i nawiązał kontakt z Andrew Armstrongiem na 33 jardy, doprowadzając atak do linii 27 jardów Oklahoma State.

Kopacz drużyny Arkansas Kyle Ramsey strzelił gola z pola z odległości 45 jardów tuż obok prawego słupka, doprowadzając do remisu 31-31 w ostatniej chwili meczu i wymuszając dogrywkę.

Razorbacks rozpoczęli grę z piłką jako pierwsi, ale w dogrywce stracili przewagę po kluczowej stracie 12 jardów w trzeciej próbie, gdy Obi Ezeigbo powalił Greena, co spychając Arkansas na linię 28 jardów Oklahomy.

DUKE WYTRWAŁA Z NORTHWESTERN W THRILLERZE Z DWOMA DOGRYWKAMI, POPRAWIA SWÓJ WYNIK NA 2-0 W SEZONIE

Taylen Green w akcji

Rozgrywający drużyny Arkansas Taylen Green podaje piłkę w czwartej kwarcie meczu przeciwko Oklahoma State. (William Purnell-Imagn Images)

Ramsey był dobry z 45 jardów i doprowadził do dogrywki, ale nie spisał się dobrze w dogrywce z 46 jardów, przesunął kopnięcie w lewo i dał atakowi Oklahoma State szansę na zwycięstwo.

Jednakże atak drużyny Oklahoma State nie był dużo lepszy od ataku drużyny Arkansas w dogrywce.

W sumie zyskali jeden jard, ale musieli zadowolić się szansą Warda na 41-jardowe trafienie, aby wygrać mecz.

Spudłował szeroko z prawej strony.

Obie drużyny chybiły i wynik pozostał 31-31 przed dogrywką.

Razorbacks utrzymali Kandydat na Heismana Ollie Gordon II był cichy przez większość gry. Ale gwiazda running back znalazła strefę końcową w podwójnym dogrywce po 10-jardowym biegu, a następnie złapała dwupunktową konwersję, dając Cowboys prowadzenie 39-31.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY POBRAĆ APLIKACJĘ FOX NEWS

Ollie Gordon II świętuje zdobycie dwóch punktów

Ollie Gordon II z Oklahoma State klęka, by świętować zdobycie dwóch punktów w podwójnej dogrywce. (OBRAZ)

Atak Razorbacksów przesunął piłkę w kierunku linii szóstego jarda drużyny Cowboys, ale został zatrzymany w czwartej próbie i jednym jardzie, co pozbawiło ich szansy na zaskakujący remis.

Kowboje przetrwali i poprawili swój bilans do 2-0, a teraz zmierzą się z 11. miejsce Utah następne 21 września.

Arkansas chce się odbić przeciwko Auburn 21 września.

Śledź Fox News Digital relacje sportowe na X i zasubskrybuj biuletyn Fox News Sports Huddle.