Home Najnowsze wiadomości Yankees zmarnowali prowadzenie, odbili się i uzyskali przewagę 3:1 nad Cleveland w...

Yankees zmarnowali prowadzenie, odbili się i uzyskali przewagę 3:1 nad Cleveland w ALCS

10
0

The Yankesi z Nowego Jorku przynajmniej na razie mogę odetchnąć z ulgą.

Po stracie czteropunktowego prowadzenia w piątkowy wieczór Yankees ponownie zmierzyli się z najlepszym zawodnikiem w meczu i zwyciężyli 8:6 Strażnicy Cleveland i objął prowadzenie 3-1 w American League Championship Series.

Wydawało się, że mecz jest już prawie zakończony, gdy zawodnik Yankees Giancarlo Stanton kontynuował swoją październikową dominację, zdobywając trzy runy u siebie w szóstej rundzie i wyprowadził Bronx Bombers na prowadzenie 6-2.

To jednak nie był koniec.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY UZYSKAĆ ​​WIĘCEJ RELACJI SPORTOWYCH NA FOXNEWS.COM

Drugi bazowy drużyny New York Yankees, Gleyber Torres (25), biegnie po trafieniu singla RBI w dziewiątej rundzie przeciwko Cleveland Guardians podczas czwartego meczu ALCS w ramach play-offów MLB 2024 na Progressive Field. (Zdjęcia Davida Dermera-Imagn)

Strażnicy wystawili biegaczy na zakręty, bez żadnego strzału w siódmym secie, co skłoniło Aarona Boone’a do dołączenia do Claya Holmesa nieco ponad 24 godziny po tym, jak pozwolił home run w meczu nr 3. Znów nie poszło dobrze, ponieważ trzy runy padły dzięki podwójnym deblem Jose Ramireza i Josha Naylora.

Mark Leiter Jr. wszedł do meczu i posprzątał bałagan, ale w ósmym secie bohater trzeciego meczu, David Fry, zremisował powolnym dryblerem, z którym nie poradzili sobie ani Leiter, ani Anthony Rizzo.

Ponieważ Cleveland nie miał bezpiecznej sytuacji, sprowadzili Emmanuela Clase, którego posezonowe problemy nadal się utrzymywały. Yankees rozpoczęli rundę na drugim i trzecim miejscu, a następnie Alex Verdugo i Gleyber Torres wygłosili po jednym RBI.

Clase ma obecnie osiem zdobytych runów po sezonie, po tym jak pozwolił sobie na zaledwie pięć w całym sezonie zasadniczym.

Przewrót nietoperzem Stantona

Giancarlo Stanton nr 27 drużyny New York Yankees reaguje po zdobyciu trzech runów u siebie w szóstej rundzie przeciwko Cleveland Guardians podczas czwartego meczu American League Championship Series na stadionie Progressive Field 18 października 2024 r. w Cleveland w stanie Ohio. (Maddie Meyer/Getty Images)

GUARDIANS CLOSER EMMANUEL CLASE POKAZUJE WYRÓŻNIENIA TUŻ PO WYGRANIU RATOWNI YANKEES W ALCS

Tommy Khanle wszedł na obronę, ale dał spacer i wpadkę ze chodem, co zapewniło zwycięską passę na talerzu. Jednak dla obrony wycofał dwóch kolejnych pałkarzy.

Yankees rozpoczęli mecz od głośnego huku, gdy Juan Soto strzelił homera z dwoma runami, zanim jeszcze odnotowano aut. Guardians odzyskali piłkę w dolnej połowie rundy, ale Austin Wells oddał solowy strzał w drugiej połowie rundy.

Yankees są teraz o jedno zwycięstwo od zdobycia pierwszego sztandaru od 2009 roku – aby awansować, Guardians muszą wygrać kolejne trzy, w tym dwa w Bronksie.

Antoni Volpe

Anthony Volpe z drużyny New York Yankees reaguje, gdy przekracza bazę domową i zdobywa bramkę w dziewiątej rundzie przeciwko Cleveland Guardians podczas czwartego meczu American League Championship Series na stadionie Progressive Field 18 października 2024 r. w Cleveland w stanie Ohio. (Maddie Meyer/Getty Images)

KLIKNIJ TUTAJ, ABY POBRAĆ APLIKACJĘ FOX NEWS

Mecz nr 5 odbędzie się w sobotę wieczorem o 20:08 w Cleveland. Carlos Rodon będzie chciał wysłać Yankees na World Series, a Tanner Bibee będzie chciał wysłać Guardians z powrotem do Nowego Jorku.

Śledź Fox News Digital relacje sportowe w Xi subskrybuj biuletyn Fox News Sports Huddle.