Home Sport Anglia doznaje ciosu na początku starcia ze Słowacją, gdy Marc Guehi zostaje...

Anglia doznaje ciosu na początku starcia ze Słowacją, gdy Marc Guehi zostaje wykluczony z potencjalnego ćwierćfinału po kartce, co przyprawia Garetha Southgate o ból głowy w defensywie, jeśli zakwalifikują się

22
0

• Guehi został ukarany żółtą kartką w ciągu trzech minut po remisie w ostatnich 16 meczach
  • Słuchać Wszystko się rozkręca! EURO CODZIENNIE: Czy BRAK ego Garetha Southgate’a jest siłą czy słabością Anglii?

Anglia otrzymała cios po Marc Guehi dostał kartkę trzy minuty przed ostatnim 16 starciem ze Słowacją, co wykluczyło go z ewentualnego ćwierćfinału.

The Kryształowy Pałac gwiazda, jeden z najlepszych graczy w Anglii Euro 2024 dotychczas otrzymał żółtą kartkę za faul na Davidzie Strelecu.

Guehi wpakował się w kłopoty Kieran Trippier i przewrócił Streleca.

Sędzia Umut Meler zdecydował się pokazać żółtą kartkę środkowemu obrońcy, którego ingerencja uniemożliwiła Słowacji przeprowadzenie groźnego ataku.

Guehi był jednym z dwóch piłkarzy Anglii, którzy otrzymali żółtą kartkę w pierwszych ośmiu minutach meczu. Kobbie Mainooswój pierwszy start w turnieju dał Garetha Southgate’aotrzymał także żółtą kartkę.

Marc Guehi został ukarany żółtą kartką już w ciągu trzech minut po tym, jak Kieran Trippier wpakował go w kłopoty

Gwiazda Crystal Palace powaliła Davida Streleca i zapobiegła niebezpiecznemu atakowi Słowaków

Gwiazda Crystal Palace wywróciła do góry nogami Davida Streleca i zapobiegła niebezpiecznemu słowackiemu atakowi

Nazwisko Guehi zostało także sfotografowane podczas wtorkowego remisu 0:0 ze Słowenią w ostatnim meczu grupowym Anglii.

Zgodnie z przepisami UEFA dwie żółte kartki w oddzielnych meczach skutkują zawieszeniem w następnym meczu. Rezerwacje znikają po ćwierćfinale.

Nieobecność Guehiego w potencjalnym spotkaniu ze Szwajcarią w ćwierćfinale dodatkowo utrudnia grę Southgate’owi w defensywie.

Joe Gomez, Lewis Dunk i Ezri Konsa mogliby zastępować Guehiego, ale ta trójka nie rozegrała dotychczas ani minuty w Niemczech.