Home Sport Bhausaheb Bandodkar Trophy 2024: Odisha FC przewyższa CSD Defensa y Justicia

Bhausaheb Bandodkar Trophy 2024: Odisha FC przewyższa CSD Defensa y Justicia

18
0

Odisha FC dzielnie walczyła z drużyną argentyńską.

W niedzielny wieczór drużyna Odisha FC pokonała drużynę CSD Defensa y Justicia 2-1 w drugim meczu o Puchar Bhausaheba Bandodkara na stadionie PJN w Fatorda.

Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem, ale Defensa y Justicia objęła prowadzenie na początku drugiej połowy. Vergara Cruz wykorzystał rzut wolny Bustosa Gabriela, dając Defensie prowadzenie. Jednak Odisha FC wyrównała dzięki Raynierowi Fernandesowi, który wszedł z ławki i zdobył bramkę w 68. minucie. Carlos Rodriguez skierował głową dośrodkowanie z rzutu rożnego po dośrodkowaniu Boumousa w 79. minucie, zapewniając zwycięstwo Odishy.

W pierwszej połowie Odisha była bliska zdobycia gola przy kilku okazjach. Hugo Boumous został powstrzymany przez bramkarza Defensy w polu karnym, a Fernandez Alejo mu nie pozwolił. Roy Krishna z niezwykłym wybiciem piłki z linii bramkowej. W 38. minucie daleki strzał Krishny został również obroniony przez bramkarza Defensy.

Defensa również miała swoje szanse, ale strzał głową Gonzaleza Romana po rzucie wolnym Bustosa Gabriela minął bramkę.

W drugiej połowie Defensa y Justicia naciskała na gola i udało się to zrobić w 48. minucie, kiedy Vergara Cruz strzelił gola z rzutu wolnego wykonanego przez Bustosa Gabriela. Gdy mecz nabrał tempa, sędzia ukarał Villagrę z Defensy i Thoibę Singha z Odishy.

Odisha odzyskała impet po wyrównaniu Rayniera Fernandesa, a następnie przejęła kontrolę nad meczem po golu głową Carlosa Rodrigueza po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Boumousa, co zapewniło zespołowi ISL zwycięstwo 2-1.

Aby uzyskać więcej aktualizacji, obserwuj Khel już teraz na Facebook, Świergot, Instagram, YouTube; pobierz Khel teraz Aplikacja na Androida Lub Aplikacja iOS i dołącz do naszej społeczności na WhatsApp & Telegram.