Home Sport Chłopięca piłka nożna Schalmont rozpoczyna mecz po zdobyciu trzech bramek w drugiej...

Chłopięca piłka nożna Schalmont rozpoczyna mecz po zdobyciu trzech bramek w drugiej połowie przeciwko LaSalle — piątkowe wyniki drugiej części | Lekkoatletyka

5
0

Po bezbramkowej pierwszej połowie Schalmont zaczął atakować w drugiej połowie i pokonał LaSalle 3:0 w Radzie Kolonialnej.

Connor Byrnes strzelił dwa gole dla Sabres, Corbert Hallberg strzelił jednego, a Luke Viscusi, Aiden Lawrence i Santiago Vega mieli po asyście.

Aidan Cleveland dwukrotnie obronił Schalmonta.

Landon Becker strzelił po dośrodkowaniu Tevyna Owiry w drugiej połowie i zapewnił Glens Falls zwycięstwo 1:0 nad Queensbury na Putt LaMay Field i zdobył dla Black Bears drugie z rzędu mistrzostwo Foothills Council.

Bramkarz Tucker Trippledi pomógł utrzymać Glens Falls (9-1-0 Foothills, łącznie 10-5-0) w grze, podczas gdy Spartanie (7-1-2) kontrolowali większą część gry. W drugiej sekundzie impet skierował się w stronę Czarnych Niedźwiedzi.

Avery Morse strzelił trzy gole, a Maple Hill pokonało Hudsona 5:1 na konferencji Patroon.

Evan Laurenzo i Matt Munro również zdobyli gola dla Maple Hill, a Anthony Garcia dla Hudsona.