Home Sport Chłopięca piłka nożna Scotia-Glenville pokonała Hudson Falls 2:1 — środowe wyniki drugiej...

Chłopięca piłka nożna Scotia-Glenville pokonała Hudson Falls 2:1 — środowe wyniki drugiej sekcji | Lekkoatletyka

7
0

Po bezbramkowej pierwszej połowie Christian Aragona strzelił gola przy asyście Dana Fioriego, a Matt Smigelski dośrodkował do Fiori, a Scotia-Glenville pokonała Hudson Falls 2:1 w Foothills Council.

Nate Gonyeau strzelił gola dla Tygrysów po strzale głową po rzucie rożnym Drew Seeleya.

Miles Torelli ze Scotii i Mason Leerkes z Hudson Falls wykonali po sześć obron na bramce.

Berne-Knox-Westerlo/Duanesburg wyszły na prowadzenie 4:0 do przerwy i pokonały Canajoharie/Fort Plain 6:0 w Zachodniej Konferencji Athletic.

Jansen Proulx strzelił dla drużyny Beagles dwa gole i asystę, Logan Kapusta i Jack Jewett strzelili po jednym golu i asystowali przy dwóch, a Nathaniel Lindh i Nathan Geidel strzelili po jednym.