Home Sport Co Declan Rice krzyknął na menadżera Słowacji po zwycięstwie Anglii na Euro...

Co Declan Rice krzyknął na menadżera Słowacji po zwycięstwie Anglii na Euro 2024 | Piłka nożna

23
0

Declan Rice był naciskany przez trenera Słowacji Francesco Calzonę (ITV)

Declana Rice’a nazwał głównego trenera Słowacji Francesco Calzonę „łysym c***” po zwycięstwie Anglii w ostatnim tchnieniu na stadionie Euro 2024 w niedzielę.

Gareth SouthgateZespół o włos uniknął poważnej niespodzianki, gdy był o krok od porażki 1:0 ze Słowacją, zanim w 94. minucie doliczonego czasu gry wyrównał Jude Bellingham.

Następnie w pierwszej minucie dogrywki Harry Kane prowadził Anglię, co przypieczętowało zwycięstwo 2:1 dla Three Lions. kto zagra teraz ze Szwajcarią w ćwierćfinale Euro 2024 6 lipca.

Tymczasem chwilę po zakończeniu meczu Rice wdał się w ostrą sprzeczkę z Calzoną.

Po podejściu do sędziego Umuta Melera, Calzona pchnął Rice’a w klatkę piersiową, po czym kontynuował rozmowę z tureckim sędzią.

Rice zareagował gniewnie na Calzonę, po czym napastnik Anglii Ivan Tony i bramkarz Aaron Ramsdale wkroczyli, aby odciągnąć pomocnika Arsenalu od konfrontacji.

Rozmawiam z PocztaOnlineEkspert od czytania z ruchu warg Jeremy Freeman ujawnił, że Rice powiedział do Calzone: „Zamknij się, cioto, kolego, zamknij się, ty łysy ch*ju”.

Zapytany o incydent z udziałem Rice’a, Calzona powiedział: „Rice miał udać się do sędziów, pożegnać się, a następnie wyjść.

„Musiałem porozmawiać z sędziami, a on kontynuował, kontynuował rozmowę. Potem przeprosił i na tym się skończyło”.

Anglia zagra ze Szwajcarią w ćwierćfinale Euro 2024 6 lipca (Getty)

DROGA ANGLII DO FINAŁU EURO 2024

Ćwierćfinał – 6 lipca o godzinie 17:00

Anglia kontra Szwajcaria

PÓŁFINAŁ – 10 lipca, godz. 20:00

Anglia vs Rumunia, Holandia, Austria czy Turcja

FINAŁ – 14 lipca o 20:00

Anglia kontra Niemcy, Hiszpania, Gruzja, Portugalia, Słowenia, Francja lub Belgia

Po meczu Calzona przyznał również, że był niezadowolony z sędziego, który nie ukarał Anglii za marnowanie czasu w końcowej fazie dogrywki.

„Prawdopodobnie powinniśmy byli bardziej agresywnie podejść do znakowania ludzi, ale tak się sprawy potoczyły, akceptuję to” – powiedział Calzona.

„Nie akceptuję jednej minuty przerwy, w której bramkarz (Jordan Pickford) marnuje mnóstwo czasu.

Nie podobało mi się sędziowanie, absolutnie mi się to nie podobało. Nie podobało mi się zachowanie trzech sędziów, zawsze podchodzili do naszej ławki, ignorowali drugą ławkę. Naprawdę tego nie doceniałem, ale nie dlatego przegraliśmy.

„Jestem dumny ze swojego zespołu. Gdybyśmy nie byli tak uważni przez cały czas, to jest coś, co omówię, oglądając mecz jutro, ale muszę pogratulować wszystkim moim zawodnikom.

„Jedyne, czego nie doceniłem, to fakt, że Anglia nie została ukarana za utrudnianie sprawy i marnowanie czasu”.

Aby zobaczyć więcej takich historii, sprawdź naszą stronę sportową.

Obserwuj Metro Sport, aby otrzymywać najnowsze informacje na temat
Facebook, Świergot I Instagram
.

WIĘCEJ : Rio Ferdinand przewiduje Euro 2024 po tym, jak Anglia wślizgnęła się do ćwierćfinału

WIĘCEJ : Trener Słowacji wypowiada się na temat sporu z Declanem Rice’em i krytykuje taktykę Anglii

WIĘCEJ : Gareth Southgate ujawnił, że gwiazda Anglii była „zniesmaczona” jego decyzją o zwycięstwie na Słowacji