Home Sport Czy TO jest powód, dla którego sędzia Copa America ODMÓWIŁ podania ręki...

Czy TO jest powód, dla którego sędzia Copa America ODMÓWIŁ podania ręki Christianowi Pulisicowi? Szokujący klip kapitana USA przed podejściem do sędziów

22
0

To jest ten niezwykły moment Puchar Ameryki sędzia Kevin Ortega odmówił podania ręki Christian Pulisicrękę po gwałtownej kłótni z amerykańskim kapitanem.

Stany Zjednoczone były wyrzucony z turnieju w żenujący sposób w poniedziałkowy wieczór, ponosząc porażkę 1-0 i kończąc tym samym fazę grupową.

Strata w Kansas Przez cały mecz City było zdominowane przez serię zaskakujących decyzji sędziowskich, które zakończyły się tym, że Pulisic stanął naprzeciwko sędziego i krzyknął mu w twarz.

Pod koniec meczu na Arrowhead Stadium Pulisic podszedł do peruwiańskiego sędziego i jego asystentów, próbując uścisnąć im dłonie. Jednak Ortega zamiast tego postanowił trzymać ręce za plecami i zignorować AC Milan Zaloty gwiazdy.

Na pełnym nagraniu incydentu, początkowo nieudostępnionym przez FOX Sports, widać, jak Pulisic drwi z sędziów, zanim do nich podejdzie, i wydaje się, że gestykuluje w stronę świętujących urugwajskich piłkarzy, jakby pytał: „Czemu nie jesteście tam z nimi?”

Christian Pulisic został zlekceważony, gdy próbował uścisnąć dłoń sędziego Kevina Ortegi w pełnym wymiarze czasu gry

Pulisic wyglądał na wściekłego, gdy rozmawiał ze wszystkimi trzema sędziami pod koniec meczu w Kansas City

Wydawało się, że gestem dał sędziemu znak, aby poszedł i świętował zwycięstwo z zawodnikami Urugwaju

Kapitan reprezentacji USA mimo wszystko ściska dłoń jednego z liniowych.

Następnie podchodzi do sędziego głównego, aby uścisnąć mu dłoń, ale ten go ignoruje.

Następnie kamera zaczyna się oddalać, ale wygląda na to, że drugi sędzia liniowy ściska dłoń Pulisica, co oznacza, że ​​sędzia był jedynym, który zlekceważył kapitana USA.

W trakcie meczu zarówno kibice, jak i zawodnicy reprezentacji USA byli wściekli z powodu serii amatorskich błędów sędziego.

Podczas meczu pomocnik AC Milanu krzyczał w twarz Ortegi po jego decyzji

W pierwszej połowie Ortega pokazał żółtą kartkę Chrisowi Richardsowi, a następnie niewytłumaczalnie pozwolił na kontynuowanie gry

Najważniejszy incydent miał miejsce w połowie pierwszej połowy, gdy obrońca drużyny USA i Crystal Palace, Chris Richards, sfaulował przeciwnika i otrzymał żółtą kartkę.

Niewiarygodne, że sędzia pokazał Richardsowi żółtą kartkę, ale później zdecydował się dać przewagę Urugwajowi, mimo że niektórzy piłkarze USA byli przekonani, że mecz został przerwany.

Zwycięski gol dla Urugwaju padł również po tym, jak sędzia uznał, że zawodnik jest na spalonym – jak pokazują powtórki, napastnik Mathias Olivera był nieznacznie na spalonym, zanim zdobył jedyną bramkę w meczu.