Home Sport Dwie gwiazdy NBA wdają się w bójkę podczas zaciętego meczu międzynarodowego pomiędzy...

Dwie gwiazdy NBA wdają się w bójkę podczas zaciętego meczu międzynarodowego pomiędzy Francją i Niemcami

54
0

Para NBA W sobotę podczas meczu międzynarodowego doszło do paskudnej sprzeczki między zawodnikami.

W meczu towarzyskim z Niemcami, wygranym przez Francję 90-66, Evana Fourniera z Francji i Dennisa Schrodera z Niemiec trzeba było rozdzielać.

Podczas akcji w drugiej kwarcie Schroder wbiegł pod kosz i został brutalnie sfaulowany przez Fourniera.

Schroder podszedł do rywala i położył ręce na jego ramionach.

W odpowiedzi Fournier zacisnął obie ręce na gardle Schrodera, dusząc go, zanim rozdzielili ich koledzy z drużyny i sędziowie.

Francuz Evan Fournier położył ręce na gardle swojego niemieckiego przeciwnika, Dennisa Schrodera

Fournier, który jest obecnie wolnym agentem NBA, został wyrzucony z meczu towarzyskiego

Choć na boisku obaj zawodnicy zdawali się dogadywać, Fournier został za swoje zachowanie wyrzucony z gry.

Fournier, były zawodnik Knicks, jest obecnie wolnym agentem po spędzeniu połowy sezonu w Nowym Jorku.

W połowie sezonu został wymieniony wraz z Quentinem Grimesem, Malachim Flynnem, Ryanem Arcidiacono i dwoma wyborami w drugiej rundzie draftu do Detroit Pistons w zamian za Bojana Bogdanovicia i Aleca Burksa.

Tymczasem Schroder rozpoczyna swój drugi sezon w drużynie Brooklyn Nets.

Został pozyskany przez Brooklyn wraz z Thaddeusem Youngiem w zamian za Spencera Dinwiddie.