Strona główna Sport Erik ten Hag ujawnia dwie zmiany w drugiej połowie, które zainspirowały powrót...

Erik ten Hag ujawnia dwie zmiany w drugiej połowie, które zainspirowały powrót Man Utd | Piłkarski

8
0

Podopieczni Erika ten Haga odnieśli bardzo potrzebne zwycięstwo (Zdjęcie: Getty)

Eryk ten Hag szczegółowo opisał te dwie zmiany Manchesteru United zespół, który stworzył w drugiej połowie, co zainspirowało ich do zwycięstwa 2:1 Brentford.

Podopieczni Ten Hag, rozpoczynając mecz bez zwycięstwa od pięciu meczów, potrzebowali wyniku, ale tuż przed przerwą przegrali po strzale głową Ethana Pinnocka.

Jednak gole w drugiej połowie z Alejandro Garnacho i Rasmus Hojlund to zobaczył Czerwone Diabły odniosły ważne zwycięstwo aby powstrzymać zgniliznę i zmniejszyć presję wywieraną na niedostatecznego szefa.

Gospodarze po przerwie zaprezentowali się znacznie lepiej, a Ten Hag ujawnił, że jego zespół dokonał dwóch subtelnych zmian, które przyczyniły się do zmiany losów drużyny w drugiej połowie.

„Jako zespół bronimy się bardzo dobrze, mamy cztery czyste konta w Premier League, co pokazuje, że organizacja jest bardzo dobra” – powiedział Holender.

„Stworzyliśmy wiele okazji, wchodząc we właściwe miejsca, ale konwersja nie była na takim poziomie, jakiego możemy się spodziewać. Dzisiaj zrobiliśmy wszystko dobrze i widać, że mamy zawodników, którzy potrafią wykończyć świetne okazje.

„W drugiej połowie zaszły niewielkie zmiany, wypełniamy kieszenie i mamy większą intensywność w kontratakach. Poza tym pierwsza połowa nie była zła, mieliśmy kilka dobrych momentów i kilka dobrych okazji, ale nie strzeliliśmy gola.

Alejandro Garnacho był w sobotę transmitowanym na żywo na Old Trafford (Zdjęcie: Getty)

„W drugiej połowie strzeliliśmy gola i wszyscy są zadowoleni”.

Ten Hag był szczególnie zadowolony z dwóch dobrze wypracowanych finiszów swojej drużyny.

„Dośrodkowanie Rashy’ego (Marcus Rashford) było genialne i świetne wykończenie Garnacho” – powiedział.

„Przy drugim golu, podaniu (Christiana) Eriksena, strzale Bruno (Fernandesa) i dobiciu Rasmusa, było po prostu pięknie. Oczywiście cieszymy się, że Rasmus wrócił, ponieważ brakuje nam jego bramek.

Holenderowi zależało jednak również na tym, aby jego zespół nie wyprzedził siebie po jednym dobrym występie.

„To wspaniale, ale nie przeceniaj tego” – powiedział. To po prostu zwycięstwo. W United musisz wygrywać każdy mecz.

Musisz wygrać następny mecz i następny, musisz także wygrać. Jeśli nie wygrasz, wszyscy nas krytykują, za każdym razem. Więc ciesz się tym przez 24 godziny, a potem ruszaj dalej.

United udają się do Turcji w środku tygodnia, aby zmierzyć się z Fenerbahce w Lidze Europy, po czym powrócą do ligowych rozgrywek przeciwko West Ham.

Aby uzyskać więcej takich historii, sprawdź naszą stronę sportową.

Śledź Metro Sport, aby otrzymywać najświeższe informacje na temat
Facebooku, Świergot I Instagrama
.

WIĘCEJ : Thomas Frank chwali pomocnika Manchesteru United Christiana Eriksena za „prowadzenie przedstawienia” w meczu przeciwko Brentford

WIĘCEJ : Gwiazda Manchesteru United nazwana „żenującą” pomimo zwycięstwa nad Brentford

WIĘCEJ : Kapitan Liverpoolu Virgil van Dijk „pod wrażeniem” postawy Chelsea i Enzo Maresca