Home Sport Finał Pucharu Stanleya NHL 2024, wyniki i harmonogram: Oilers pokonali Panthers 5:1...

Finał Pucharu Stanleya NHL 2024, wyniki i harmonogram: Oilers pokonali Panthers 5:1 i wymusili siódmy mecz

95
0

Kto by pomyślał, że po trzecim meczu finałów Pucharu Stanleya w 2024 roku będzie to mecz siódmy? Cóż, teraz Edmonton Oilers pokonali Florida Panthers 5:1 w meczu 6.

Ponieważ sezon był rozstrzygnięty po raz trzeci z rzędu, Oilers zdominowali Panthers pod każdym względem. Jeśli chcesz dowodu, spójrz na statystyki Connora McDavida. Kapitan Edmontona zaliczył zero punktów i zero strzałów na bramkę, ale nie miało to znaczenia, ponieważ skład Edmontona był przepełniony od góry do dołu.

Warren Foegele otworzył wynik pierwszej tercji, która trwała 7:27, po ładnej asyście Leona Draisaitla. Potem Oilers przejęli dynamikę i nigdy nie oddali jej Panterom. Adam Henrique i Zach Hyman strzelili gola w drugiej połowie, dając Edmonton prowadzenie 3:0, chociaż pojawiły się pewne kontrowersje, gdy kapitan Panthers Aleksander Barkov nie uznał gola ze względu na spalonego.

Oilers całkowicie odmienili tę serię po tym, jak przez pierwsze trzy mecze wyglądali jak martwi. Częścią tej zmiany były zasługi specjalnych drużyn, zwłaszcza rzut karny Edmontona, który spowodował śmierć 18 z 19 zagrań w przewadze w serii.

Teraz do Panthers należy znalezienie odpowiedzi, jeśli nie chcą stać się drugą drużyną w historii NHL, która przegra w finale po stracie prowadzenia w serii 3:0. Wrócą na Florydę i spróbują zagoić rany przed siódmym meczem w poniedziałkowy wieczór.

Gra 6 — Olejarka 5, Pantera 1 | Podsumowanie
Mecz nr 7 — Oilers – Panthers: poniedziałek, 24 czerwca, godz. 20:00 | telewizja: ABC

Gra 7 — Naftowcy 3, Canucks 2 | Podsumowanie

Kto zatem wygrywa Oilers vs. Panthers i która strona kasyna ma większą wartość? Odwiedź SportsLine już teraz i przekonaj się, po której stronie drabinki przeskoczyć w sobotęwszystko od członków, którzy zarobili ponad 1400 dolarów w swoich ostatnich 72 typach w NHL przeciwko spreadowi, i przekonaj się.