Home Sport Gwiazda Anglii otrzymuje ocenę 3/10 po szokującym występie europejskich mediów na otwarcie...

Gwiazda Anglii otrzymuje ocenę 3/10 po szokującym występie europejskich mediów na otwarcie Euro 2024 | Piłka nożna

26
0

Anglia pokonała Serbię w meczu otwarcia Euro 2024 (Zdjęcia: Getty)

Anglia niewiele zrobił, aby wzbudzić w nich strach Euro 2024 rywalami, którzy w swoim pierwszym meczu grupowym odnieśli zwycięstwo 1:0 nad Serbią Niemcy.

Stanęło po stronie Garetha Southgate’a zaledwie 13 minut, aby strzelić swojego pierwszego gola na EuroJude Bellingham dobrze radzi sobie z dośrodkowaniem Bukayo Saki i zapewnia Anglii doskonały start.

Wydawało się, że Trzy Lwy mogą odnieść na tym etapie zdecydowane i imponujące zwycięstwo i pójść w ślady Hiszpanii, Włoch i Niemiec, które są gospodarzami wszyscy położyli znaczniki w swoich pierwszych grach.

Jednak Anglii pochlebiało, że oszukiwała przez większą część meczu, a Serbia groziła nawet wyrównaniem i pozbawieniem drużyny Southgate czołowego miejsca w grupie C.

Chociaż nie udało się to urzeczywistnić i Anglia i zanotował zwycięski start w mistrzostwach Europyich występ spotkał się z szeroką krytyką europejskich mediów.

Wyjście francuskie Drużynaznany ze swoich surowych ocen, powiedział, że strzelec bramki Bellingham był jedynym zawodnikiem z Anglii, który się wyróżniał, i przyznał Johnowi Stonesowi notę ​​3/10.

Harry Kane, który w pierwszej połowie miał tylko jedno dotknięcie piłki, Phil Foden, Marc Guehi i Kieran Trippier otrzymali oceny 5/10.

Kapitan Anglii Harry Kane w akcji przeciwko Serbii (Zdjęcie: Getty)

L’Equipe stwierdziło, że obrońca Manchesteru City Stones walczył z napastnikiem Serbii Dusanem Vlahoviciem i zasugerował jego rozwiązanie winne mogą być niedawne walki z kontuzjami i chorobami.

niemiecki outlet Obrazw międzyczasie stwierdził, że Anglia będzie musiała „zwiększyć swoją grę”, jeśli ma jakąkolwiek nadzieję na zostanie mistrzem Europy, i nazwał Bellingham jedyną osobą, która świeci światłem dla Trzech Lwów.

Hiszpańskie gazety Marka I Świat sportu Powtórzył tę opinię, mówiąc, że z angielskiej perspektywy „nie ma nic więcej” do opowiedzenia, poza imponującym występem Bellinghama.

Francuski outlet L’Equipe krytycznie ocenił występ Anglii (Zdjęcie: X)

Opisali występ Anglii jako „nudny” i ostrzegli, że Southgate jego zespół będzie miał „trudne chwile” w starciu z silniejszymi przeciwnikami.

Po rozpoczęciu kampanii na Euro od nerwowego zwycięstwa nad Serbią Anglia skupia się teraz na starciu z Danią w czwartkowy wieczór i ostatnim meczu grupowym ze Słowenią, który odbędzie się za tydzień we wtorek.

Southgate, który zamierza zostać pierwszym menadżerem Anglii od czasów Sir Alfa Ramseya, który zdobył ważne trofeum, przyznał, że jego zespół „cierpiał” w meczu z Serbią, ale był „naprawdę zadowolony” z dużej części występu.

„To mocny zespół. Musieliśmy trochę wycierpieć, co moim zdaniem dobrze nam wychodzi” – powiedział menadżer Trzech Lwów.

Myślę, że obrona pola karnego w taki sposób, w jaki to zrobiliśmy, była dla nas naprawdę dobra. Byłem naprawdę zadowolony z dużej części gry. W drugiej połowie nie utrzymaliśmy gry tak, jak bym chciał, ale zwycięstwo jest bardzo ważne.

O występie Bellinghama, który nie tylko strzelił gola, ale także dominował w środku pola, Southgate dodał: „Pisze własny scenariusz. Czas jego biegów. To był świetny moment na przygotowanie jego gry.

Myślę, że wszyscy nasi napastnicy wyglądali naprawdę dobrze. Jestem pewien, że będziemy strzelać gole. Grając przeciwko obrońcom nie jest łatwo stwarzać okazje i nam się to udało.

„Podobało mi się, że musieliśmy cierpieć bez piłki, ponieważ jest to obszar, nad którym dużo pracowaliśmy w tym tygodniu. Oczywiście byliśmy w tym znacznie lepsi niż w zeszłym tygodniu.

Aby uzyskać więcej takich historii, sprawdź naszą stronę sportową.

Śledź Metro Sport, aby otrzymywać najświeższe informacje na temat
Facebook, Świergot I Instagrama
.

WIĘCEJ : Stuart Pearce wezwał do zmiany gwiazdy Anglii po 29 minutach meczu otwarcia Euro 2024 z Serbią

WIĘCEJ : Ian Wright krytykuje „anonimową” gwiazdę Anglii po nerwowym otwarciu Euro 2024

WIĘCEJ : Wout Weghorst twierdzi, że przewidział zwycięską drużynę Holandii przeciwko Polsce na Euro 2024