Home Sport Gwiazda Tottenhamu doznała „dość poważnej” kontuzji w wygranym meczu z Coventry |...

Gwiazda Tottenhamu doznała „dość poważnej” kontuzji w wygranym meczu z Coventry | Piłka nożna

9
0

Wilson Odobert został zdjęty z boiska na początku meczu Tottenhamu z Coventry (Zdjęcie: Getty Images)

Tottenham miał złe wieści, mimo że Puchar Ligi Angielskiej zwycięstwo nad Coventry w środę wieczorem, gdyż Wilson Odobert doznał „dość poważnej” kontuzji.

To był dramatyczny wieczór w Coventry Building Society Arena, ponieważ drużyna z Championship objęła prowadzenie już na kilka minut przed końcem meczu i starała się sprawić niespodziankę.

Jednak Djed Spence wyrównał w 88. minucie, a Brennan Johnson zdobył zwycięską bramkę w 92. minucie spotkania, zapewnił Tottenhamowi miejsce w następnej rundzie dzięki zwycięstwu 2-1.

Istniały jednak obawy o Odoberta, który rozpoczął grę, ale już po 18 minutach zastąpił go Johnson i zszedł z boiska, utykając.

Wyglądało to na problem z mięśniem dwugłowym uda i choć Ange Postecoglou nie mógł potwierdzić szczegółów wypadku, Australijczyk uważał, że sytuacja wyglądała dość poważnie. Martwił się również o Timo Wernera.

„Trudno powiedzieć, Wilson wyglądał całkiem nieźle, więc po prostu poczekamy i zobaczymy” – powiedział menedżer Tottenhamu po meczu.

‘Timo (Werner), znowu nie jestem pewien, czy to było tylko zmęczenie, ale tak, trochę pechowo dla obu. Oczywiście, obaj grają na podobnej pozycji. Mamy nadzieję, że to nie jest coś zbyt znaczącego.’

Podopiecznym Ange Postecoglou brakowało dwóch goli w końcówce, aby pokonać Coventry (zdjęcie: Getty Images)

Nie było jednak żadnych problemów z Destiny Udogie, pomimo że obrońca został zdjęty z boiska w przerwie i zastąpiony przez Spence’a.

„Tak, zawsze planowano, że zagra dziś 45” – powiedział Postecoglou o Udogie. „Pominął wiele przedsezonowo więc to jest balansowanie z nim, żeby dać nam trochę czasu na grę, bo nie jest w 100 procentach sprawny. Dziś wieczorem zawsze planowano, żeby grać z nim 45 i grać z Djedem 45.’

Postecoglou dokonał ośmiu zmian w wyjściowym składzie w porównaniu z niedzielną porażką w derbach północnego Londynu z Arsenalem i bronił tej decyzji po niewielkim zwycięstwie.

Brennan Johnson świętował zwycięską bramkę z Son Heung-minem (Zdjęcie: Getty Images)

Zawsze starałem się robić to, co słuszne i najlepsze dla nas, biorąc pod uwagę to, co chcemy osiągnąć – powiedział Postecoglou.

„W piłce nożnej nie ma żadnych gwarancji, ale zawsze podejmowałem decyzje w kluczowych momentach i robiłem to, co uważałem za najlepsze. Jeśli się nie uda, to mogę się z tym pogodzić, ale na pewno nie zamierzam narażać na szwank tego, co próbujemy tu zbudować, robiąc coś, co sprawi, że będę wyglądał na bezpieczniejszego”.

„Zawsze mieliśmy grać z tymi gośćmi, ponieważ w przyszłym tygodniu zaczynamy Europę. Ostatnią rzeczą, jaką chcę zrobić, jest wrzucenie gości z konieczności.

„Musimy zdobyć czas gry, a dziś wieczorem kilku kluczowych zawodników dostało sporo minut, co oznacza, że ​​kiedy przyjdzie nam dokonać zmian, oni już zagrali i są gotowi do gry”.

Aby zobaczyć więcej takich historii, sprawdź naszą stronę sportową.

Obserwuj Metro Sport, aby otrzymywać najnowsze informacje na temat
Facebook, Świergot I Instagram
.

WIĘCEJ : David Beckham przyznaje, że nieobecność Manchesteru United w Lidze Mistrzów jest „bolesna”

WIĘCEJ : Szczelna obrona Arsenalu może stawić czoła potężnemu atakowi Atalanty

WIĘCEJ : Menedżer Crystal Palace sugeruje nową rolę dla Eddiego Nketiaha po odejściu z Arsenalu