Home Sport Jamie Bynoe-Gittens został okrzyknięty „następną supergwiazdą Anglii” po tym, jak młody zawodnik...

Jamie Bynoe-Gittens został okrzyknięty „następną supergwiazdą Anglii” po tym, jak młody zawodnik strzelił dwa gole dla Borussii Dortmund jako super rezerwowy w Lidze Mistrzów

9
0

• Jamie Bynoe-Gittens mógł strzelić hat-tricka po wejściu na boisko w 68. minucie
  • Joe Cole wyjaśnił, dlaczego Borussia Dortmund stała się tak dobrą ścieżką rozwoju
  • POSŁUCHAJ TERAZ: Wszystko się zaczyna!dostępne wszędzie tam, gdzie masz swoje podcasty. Nowe odcinki w każdy poniedziałek i czwartek

Jamie Bynoe-Gittens został okrzyknięty „następną angielską supergwiazdą”, której rozwój jest w toku Borussia Dortmund po tym, jak zdobył dwa gole w Liga Mistrzów.

Młody zawodnik pojawił się na boisku dopiero w 68. minucie, ale dwa gole strzelone prawym butem zainspirowały drużynę z Dortmundu do zwycięstwa i zapewniły mu tytuł zawodnika meczu.

Mógł skompletować hat-tricka, ale nowy napastnik Serhou Guirassy w 95. minucie wykorzystał rzut karny i dał Niemcom zwycięstwo 3-0 w meczu z Club Brugge.

Bynoe-Gittens zdobył już cztery gole w pięciu meczach tego sezonu i ludzie uważają, że może on obrać podobną ścieżkę Jude Bellingham.

20-latek został nawet okrzyknięty przez Get German Football News „nową supergwiazdą Anglii” ze względu na jego niesamowitą formę.

Jamie Bynoe-Gittens zbiera entuzjastyczne recenzje po zdobyciu dwóch bramek dla Borussii Dortmund w środę wieczorem z ławki rezerwowych

20-latek został okrzyknięty „nową supergwiazdą Anglii” i „perłą” po udanym początku sezonu

„Bynoe-Gittens jest takim zagrożeniem 1 na 1. Jest tak wybuchowy. Będzie dobrą konkurencją dla Gordona w Anglii”, napisał jeden z fanów na X.

„Oni na pewno wiedzą, jak wydobyć na światło dzienne brytyjskie perełki” – powiedział inny o Borussii Dortmund.

Jeden z fanów uważa, że ​​Arsenal powinien spróbować go podpisać: „Mikel Arteta zdziałałby cuda z Jamie Bynoe-Gittensem w Arsenalu. Cztery gole w ciągu zaledwie 122 minut w najważniejszych rozgrywkach to szaleństwo. Jeden z najpotężniejszych angielskich skrzydłowych na świecie w tej chwili”.

Po obejrzeniu meczu Joe Cole podzielił się na antenie TNT Sports swoimi spostrzeżeniami na temat rozwoju młodych angielskich gwiazd w Dortmundzie.

Rozmawiając z ludźmi w Niemczech, dowiedzieliśmy się, że chcą wystawić najlepszych młodych piłkarzy w Anglii, zabrać ich i że jest na to sposób.

„Wyobraź sobie najlepszego 16-latka w kraju, który teraz myśli: „Czy powinienem podpisać kontrakt z Chelsea, Arsenalem, Manchesterem United, Manchesterem City? Borussia Dortmund jest na stole – cóż, to ciekawe”.

‘Pomyśli (Jadon) Sancho, pomyśli Bellingham, (Bynoe-)Gittens, to droga, którą oferują. To, co naszym zdaniem powinien zrobić Celtic i co Brugge próbuje zrobić, Borussia Dortmund jest już na tym następnym poziomie. Udaje im się to zrobić i także konkurować, co jest niesamowite. To po tak długim czasie robienia tego.’

Dołączył do Dortmundu w 2020 roku po przejściu przez szczeble kariery w Reading i Manchesterze City

Bynoe-Gittens, podobnie jak Michael Olise, wychował się w akademii Reading, ale w 2018 roku został wybrany do Manchesteru City, zanim zadzwoniła do niego drużyna z Borussii Dortmund.

Początkowo kontuzja wykluczyła go z gry, ale w kwietniu 2022 r. zadebiutował w Bundeslidze, kilka miesięcy później strzelił swojego pierwszego gola i stał się stałym elementem drużyny.

Grał w reprezentacji Anglii do lat 21 i wygrał Mistrzostwa Europy do lat 19 w 2022 roku, zaczynając od finału w wygranym 3:1 meczu z Izraelem.