Home Sport Kolejna międzynarodowa przerwa w grze, po tym jak letni nabytek Chelsea został...

Kolejna międzynarodowa przerwa w grze, po tym jak letni nabytek Chelsea został zmuszony do przerwy | Piłka nożna

21
0

Filip Jorgensen przybył z Villarreal tego lata (Zdjęcie: Getty Images)

Chelsea bramkarz Filip Jorgensen musiał zostać zmieniony podczas wygranej reprezentacji Danii U-21 nad Czechami we wtorek wieczorem, choć natura kontuzji nie jest jasna.

Jorgensen przybył na Stamford Bridge w lato przeszedł z Villarreal i dwukrotnie wystąpił w Lidze Konferencji Europejskiej, ale wciąż czeka na swój transfer Premier League debiut.

22-latek został powołany do reprezentacji Danii U-21 podczas przerwy na mecze międzynarodowe i wyszedł w pierwszym składzie na przegrany 4:2 mecz z Islandią i wygrany 5:0 mecz z Czechami.

Jednak pod koniec wtorkowego meczu, w którym Chelsea odniosła decydujące zwycięstwo, Jorgensena zastąpił Andreas Jungdal, a piłkarz Chelsea nie był w stanie dokończyć meczu.

Selekcjoner reprezentacji Danii do lat 21, Steffen Hojer, przyznał po meczu, że nie był pewien, na czym polega problem, ale na pewno był na tyle poważny, że wymagał wprowadzenia zmian.

„Naprawdę nie wiem. Jest sprawdzany. Nie wiem, jak źle to poszło, ale na pewno było wystarczająco (źle), żeby się poddać” – powiedział za pośrednictwem Pole.

„Zapytałem tylko, czy wszystko w porządku. Był zirytowany, że musi iść, ale mam nadzieję, że to nie jest coś naprawdę złego”.

Enzo Maresca na początku sezonu zmaga się z kilkoma kontuzjami (zdjęcie: Getty Images)

Chelsea powraca do rozgrywek Premier League w sobotę, rozgrywając mecz na wyjeździe z Bournemouth, który rozpocznie się o godzinie 20:00.

I tak mało prawdopodobne było, aby Jorgensen zagrał, ale jego porażka w meczu reprezentacyjnym sprawia, że ​​jego szanse na zastąpienie Roberta Sancheza w bramce są jeszcze mniejsze.

Hiszpan wystąpił w pierwszych trzech meczach Premier League The Blues, choć nie udało mu się jeszcze zachować czystego konta w przegranym meczu z Manchesterem City, wygranym meczu z Wolves i remisie z Crystal Palace.

Trener Chelsea, Enzo Maresca, nie będzie mógł skorzystać z prawych obrońców Reece’a Jamesa i Malo Gusto w podróży do Cherries, ale ma nadzieję, że Cole Palmer i Romeo Lavia będą dostępni ze względu na problemy zdrowotne.

Jorgensen nie stanowi dla Chelsea większego problemu zdrowotnego, ale w ciągu ostatnich kilku dni kluby Premier League zaczęły mieć poważniejsze obawy dotyczące kontuzji, zwłaszcza Martin Odegaard z Arsenalu I Obrońca Manchesteru City Nathan Ake.

Aby zobaczyć więcej takich historii, sprawdź naszą stronę sportową.

Obserwuj Metro Sport, aby otrzymywać najnowsze informacje na temat
Facebook, Świergot I Instagram
.

WIĘCEJ : Gwiazda Liverpoolu opuści mecze Arsenalu i Chelsea z powodu kontuzji stopy

WIĘCEJ : Gwiazda Chelsea została wykluczona z ruchu drogowego za to, że nie powiedziała, kto przekroczył dozwoloną prędkość w jej samochodzie

WIĘCEJ : Jose Mourinho ujawnia swój problem z Victorem Osimhenem po nieudanym transferze do Chelsea