Home Sport Man City kontra Arsenal: Najnowsze wiadomości o drużynie, przewidywany skład i kontuzje...

Man City kontra Arsenal: Najnowsze wiadomości o drużynie, przewidywany skład i kontuzje | Piłka nożna

9
0

Saka grał w czwartek wieczorem przez 73 minuty (zdjęcie: Getty Images)

Mikel Arteta ma więcej ważnych decyzji do podjęcia w pomocy, kiedy Arsenał udać się do Manchester City w ten weekend.

Kanonierzy potwierdzili skalę kontuzji kostki Martina Odegaarda w tym tygodniu, gdyż oczekuje się, że norweski zawodnik będzie pauzował do połowy listopada.

Kapitan klubu opuści w tym okresie kilka ważnych meczów zaczynając od wizyty na Etihad w niedzielę, gdzie Arteta ponownie wystąpi bez Mikela Merino.

Reprezentant Hiszpanii doznał kontuzji barku podczas swojego pierwszego treningu w klubie i jest… nie spodziewam się powrotu przed przyszłym miesiącem.

Declan Rice jest ponownie dostępny po odbyciu zawieszenia i oczekuje się, że dołączy do Thomasa Parteya i Jorginho w pomocy.

W czwartkowy wieczór w meczu z Atalantą Kai Havertz został cofnięty do roli głębiej grającego pomocnika, a w ataku w Bergamo przewodził Gabriel Jesus, ale w meczu z mistrzami Niemiec powinien powrócić do swojej bardziej znanej roli w ataku.

Raheem Sterling zadebiutował wchodząc z ławki rezerwowych w wygranym 1:0 meczu z Tottenhamem w zeszłym tygodniu i będzie walczył o miejsce w pierwszym składzie w meczu z drużyną, dla której strzelił 91 goli.

Rice wrócił po zawieszeniu (Zdjęcie: NurPhoto via Getty Images)

Bukayo Saka zszedł z boiska w meczu z Tottenhamem z powodu skurczu, ale wrócił do składu w meczu z Atalantą. Grał przez 73 minuty, zanim zastąpił go Sterling.

Manchester City ma również problem w środku pola z Oczekuje się, że Kevin de Bruyne nie wystąpi w niedzielnym meczu.

De Bruyne będzie bardzo nieobecny w niedzielę (zdjęcie: Squawka)

Belgijski reprezentant został zmuszony do zejścia z boiska w przerwie meczu bezbramkowego z Interem Mediolan w środę z podejrzeniem kontuzji ścięgna udowego. Chociaż nie oczekuje się, że będzie to problem długoterminowy, City nie podejmie żadnego ryzyka z 33-latkiem.

W środę wieczorem Rodri po raz pierwszy w tym sezonie wyszedł na boisko w pierwszym składzie, a w drugiej połowie z ławki rezerwowych wszedł Phil Foden.

Jaki skład będzie miał Arsenal w niedzielę.

Reprezentant Anglii nie pojawił się na boisku od meczu otwarcia sezonu przeciwko Chelsea, ale Guardiola nie jest zaniepokojony brakiem czasu na grę przed zapowiadającym się intensywnym popołudniem z Arsenalem.

Oscar Bobb pozostaje poza grą od dłuższego czasu, a Nathan Ake nie powinien powrócić przed przerwą na mecze międzynarodowe w październiku.

Man City przewidział skład na mecz z Arsenalem

Ederson, Walker, Dias, Akanji, Gvardiol, Kovacic, Rodri, Silva, Gundogan, Foden, Haaland

Arsenal przewidział skład na mecz z Man City

Raya, biały, Saliba, Gabriel, drewno, Jorginho, Partey, ryż, Saka, Havertz, Sterling

Gdzie oglądać mecz Man City vs Arsenal? Godzina rozpoczęcia i kanał telewizyjny

Mecz Man City kontra Arsenal rozpocznie się w niedzielę 22 września o 16:30.

Transmisję na żywo można obejrzeć na kanałach Sky Sports Premier League i Sky Sports Main Event. Transmisję na żywo można obejrzeć w aplikacji Sky Go i na kanale NOW TV.

WIĘCEJ : Owen Hargreaves mówi, że Mikel Arteta „chciałby” podpisać kontrakt z gwiazdą Bayeru Leverkusen i przenieść ją do Arsenalu

WIĘCEJ : David Raya ujawnia, co powiedział mu trener bramkarzy Arsenalu przed oszałamiającą podwójną obroną

WIĘCEJ : Declan Rice wyróżnia gwiazdę Arsenalu, która przeszła na „jeszcze wyższy poziom” po remisie z Atalantą