Home Sport Mary Fowler świetnie się bawi, jadąc do Austrii, ale nigdzie nie widać...

Mary Fowler świetnie się bawi, jadąc do Austrii, ale nigdzie nie widać jej chłopaka Nathana Cleary’ego

0

• Mary Fowler odwiedziła Wiedeń i opublikowała post na Instagramie
  • Chłopak gwiazdy NRL odwiedza ją w Anglii

Mary Fowler opuściła chłopaka Nathana Cleary’ego ze swoich postów na Instagramie, gdy odwiedzała jedno z najbardziej malowniczych miast w Europie – i jest ku temu bardzo dobry powód.

21-latek po strzeleniu gola był bohaterem Manchesteru Cityzwyciężczynią w zawodach UEFA Women Liga Mistrzów w środowy wieczór w stolicy Austrii zmierzą się z St.Pölten.

21-letni Fowler wrócił do domu w 80. minucie i przypieczętował zwycięstwo 3:2 – po wcześniejszym opublikowaniu seria zdjęć w historii na Instagramie z Wiednia z udziałem kolegi z drużyny Citizens Alexa Greenwooda.

Jej zdjęcia przedstawiały niektóre lokalne zabytki, a także piłkarzy pijących kawę.

Na boisku koleżanka Fowlera, gwiazda Matildasa, Alanna Kennedy, nadała ton angielskiej drużynie, otwierając wynik w pierwszej połowie fenomenalnym uderzeniem z 25 jardów.

Obrońca, wyraźnie uszczęśliwiony znalezieniem bramki, po czym zaczął udawać „telefoniczną” radość po zdobyciu gola, o którym zdecydowanie warto było zadzwonić do domu.

Fowler została później wybrana zawodnikiem meczu, a jej gol zapewnił City wygranie szóstego meczu w biegu, co było znakomitym początkiem sezonu dla niej i klubu.

„Jestem po prostu szczęśliwy, że udało mi się wygrać z dziewczynami i oczywiście fakt, że mogę w ten sposób pomóc przy zdobyciu bramki, to naprawdę przyjemne uczucie” – powiedział Fowler.

„Jestem najbardziej dumna z dziewcząt, że potrafią wyjść od tyłu, zmienić energię i ostatecznie osiągnąć dobry wynik”.

Mary Fowler była bohaterką Manchesteru City po strzeleniu zwycięskiego gola w starciu Ligi Mistrzów Kobiet UEFA przeciwko St.Pölten w Austrii, ale jej chłopak Nathan Cleary był nieprzewidywalny

Fowler (21 l.) wrócił do domu w 80. minucie i przypieczętował zwycięstwo 3:2 dla Obywateli (na zdjęciu)

Fowler spędzał czas z Cleary po tym, jak przyleciał do Anglii, aby się z nią spotkać, gdy zakończyły się wielkie uroczystości finałowe Penrith

Przed rozpoczęciem meczu Fowler i jego kolega z drużyny Alex Greenwood (na zdjęciu) udali się na zwiedzanie Wiednia

Piłkarze obejrzeli kilka lokalnych zabytków, a także napili się kawy (na zdjęciu)

Fowler i jej koleżanki z drużyny wystąpią 20 października w Superlidze Kobiet, kiedy będą podejmować Aston Villę.

Młoda rewolwerowiec będzie także chciała wykorzystać swój czas z Cleary, która wkrótce wróci do Australii na operację barku.

Również supergwiazda futbolu niedawno opowiedział o swoim związku szczegółowo po raz pierwszy, wyjaśniając, jak Fowler zmienił jego życie.

„Bardzo mi się to podobało. Szczerze mówiąc, to wszystko, o czym mogłem marzyć mając partnera” – powiedział w podcaście Marlee and Me na Channel Nine.

„Po prostu dodano nową perspektywę, ale dodano też dodatkową warstwę, dzięki której, gdy wszystko idzie dobrze, chcesz się z nimi podzielić i porozmawiać o tym, a gdy sprawy nie układają się dobrze, oni też tam są.

„Super wsparcie i bardzo mi się to podobało. Szczerze mówiąc, jest to po prostu wspaniały dodatek do życia, który naprawdę mnie uszczęśliwił. Miłość zwycięża.

Tymczasem gwiazda Matyldy, Caitlin Foord, strzeliła gola dla Arsenalu, który zdeklasował norweską drużynę Vålerenga 4:1 w Pucharze Kobiet UEFA Liga Mistrzów osprzęt.

Foord kontynuowała dobrą formę, która we wrześniu zapewniła jej tytuł zawodnika miesiąca klubu, zdobywając bramkę kłusownika po tym, jak bramkarz Valerengi sparował strzał w 29. minucie na stadionie Emirates w Londynie.